fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Oslavte Valentýn stylovými dárky od Harley-Davidson

index Původem americký svátek, který si postupně vydobyl místo i u nás, poskytující skvělou příležitost udělat svému protějšku radost i během mrazivé zimy – to je svatý Valentýn. Svátek všech zamilovaných každoročně připadající na 14. únor se už opravdu blíží. A když americký svátek, tak se kterou jinou značkou by měl být spojen, než právě s ikonickou Harley-Davidson. Prožijte letos tento den jinak, opravdu stylově, bez nudy a šedi a udělejte svému partnerovi či partnerce radost neotřelým, elegantním i sexy dárkem. Právě v portfoliu Harley-Davidson naleznete dokonalou inspiraci a tipy na jedinečné valentýnské kousky, které využijete během celého roku. Kolekce zahrnuje módní kousky, ale i šperky, doplňky a spodní prádlo, stejně jako skleničky, hrnky i dekorace a doplňky do domácnosti. Jak jinak než ve valentýnském duchu, v růžové a červené, ale i v decentní bílé nebo cool černé barvě, s atributy srdcí, a hlavně ve stylovém zpracování. Stačí si jen vybrat.

 

MÓDNÍ KOLEKCE

Základem valentýnské kolekce Harley-Davidson jsou především módní kousky. Značka letos vsadila na jejich pestrost, kdy se nedrží jen klasických valentýnských barev jako je červená a růžová, ale využívá i černou nebo bílou barvu, nebrání se jejich kombinování, stejně jako sázce na sportovní styl, a naopak, i na decentní nádech. Kolekce tak zahrnuje topy, trička, košile i mikiny mezi kterými si vybere skutečně každý. Nabízí například neonově růžové tílko s potiskem v podobě velkého bílého srdce, které je ve skutečnosti tvořeno tělem orla a jeho křídly. Nápaditě je ještě zvýrazněno drobným růžovým srdcem v jeho středu, do něhož je vkusně zakomponován i obrys loga značky. Dokonalý valentýnský design tílka pak ještě umocňují černé ornamenty, které rovněž připomínají kontury srdce, doplněny nápisem názvu značky. Tílko je sexy, stylové i vkusné a lze jej tak využít téměř pro jakoukoli příležitost.

Untitled12Untitled10Untitled11

 

 

Mezi dalšími kousky nechybí třeba tílko v „tvrdším stylu“ pracující právě s kombinací bílé a černé, která je zakomponována v podobě ramenní vsadky evokující kůži. Tílko je doplněno výrazným šedočerným vintage potiskem s motivem okřídleného ocelového srdce a nápadného nápisu Harley-Davidson, který umocňuje jeho jedinečný styl. Dokonale se tak hodí například na koncerty, party nebo neformální události a zábavu.

Zaujme ale i černá mikina s výrazným potiskem, kdy bílá barva přechází v temně růžovou a černou. Potisk má motiv nápadného okřídleného srdce s ornamenty, v jehož středu vynikají písmenka H-D. Valentýnská kolekce letos hojně pracuje i s krajkou, která je využita pro ramenní a zádové části triček, ale nalezneme ji i na halenkách. Kolekce nezapomíná ani na sportovní styl s typickými pruhy a závodní číslovkou, jež je doplněna právě podkresem srdce. Decentním kouskem, vhodným pro jakoukoli příležitost pak může být bílé tričko s nenápadným potiskem v podobě ocelového okřídleného srdce a nápisu značky, který je zvýrazněn bílými elegantními kamínky.

 SPODNÍ PRÁDLO

Součástí valentýnské kolekce je i dámské spodní prádlo, které v pojetí H-D získává nápadité zpracování i sexy styl, včetně propracování do nejmenších detailů. Zaujme především trojice jemných krajkových kalhotek v bílé, červené a černé barvě s úzkou mašličkou a stylovým sexy glitrovým potiskem. Ten vyobrazuje zkratku H-D, ať už v podobě písmen samotných nebo zapracovaných do motivu srdce, případně potisk černého srdce s ornamenty. Ženy si zamilují i bavlněnou černou noční košilku s širokými krajkovými ramínky a potiskem drobných bílých srdcí, v jejichž středu se nachází písmena H-D. Stranou nezůstane ani noční souprava černého tílka s krajkovým lemem a celo-krajkovými zády, které je vpředu na pravé dolní straně zvýrazněno růžovým potiskem srdce s logem značky. Soupravu doplňují ještě krátké kalhotky v černé barvě, rovněž s krajkovým spodním lemem, úzkou mašličkou a drobnými srdíčky.

 Untitled9Untitled8  Untitled7    

ŠPERKY

Když jde o Valentýna, tak pochopitelně nesmí být zapomenuto ani na šperky. Ty se v letošní valentýnské kolekci nesou v jemném elegantním stylu, plné atributů srdcí a bílých kamínků, ať už jde o náramky, náušnice nebo přívěšky.

Náušnicím například dominuje výrazný kruh, v jehož středu se nachází bílý kamínek vybroušený do tvaru velkého srdce. Jejich horní část má pak obrys loga značky a kompletně celé jsou osázeny bílými kamínky. Hodí se tak například i pro plesovou sezónu, na večírky a party.

Náramek pro změnu získal trochu syrovější nádech, je zpracován ve stylu řetězu, který je ozdoben přívěšky, opět ve tvaru srdcí a loga značky. Drobné přívěšky na náramku jsou buď celostříbrné s vyraženým ornamentem či logy, nebo jsou rovněž osázeny bílými kamínky. Samotný přívěšek se pak nese také v jemném decentním tónu, rovněž s motivem srdcí a bílých kamínků vybroušených právě do tvaru tohoto valentýnského atributu. Mezi přívěšky ale nalezneme i výraznější okřídlené ocelové srdce s ornamenty, které je graficky doplněno silnými černých liniemi a v několika místech je ještě osázeno bílými kamínky.

Untitled6Untitled5Untitled4

DOMÁCNOST

Harley-Davidson se stal synonymem pro životní styl, a tak se značka ve svých kolekcích soustředí také na doplňky do domácnosti. Důkazem toho je i valentýnská kolekce, která se právě díky doplňkům pro domácnost stane ideálním dárkem pro muže i ženy. Nalezneme v ní například originální bíločervený hrnek s motivem výrazného červenočerného orla a ornamentů, které na bílém trupu hrnku dokonale vyniknou. Design hrnku je pak ještě dotažen ozdobným červeným ouškem a dnem.

Stylovým dárkem je například i foto rámeček, ideální pro uchování fotek ze společně strávených chvil, například v sedle motocyklu. Foto rámeček v elegantní stříbrné barvě je ještě zpestřen červeným srdcem s nápisem H-D zasahujícím do fotky. Společné, nejen valentýnské, okamžiky ve dvou je možné si zpříjemnit i setem skleniček s potiskem v podobě gravírovaného srdce s H-D v jeho středu.

Untitled3Untitled2Untitled1

Jednotlivé kousky je možné zakoupit u autorizovaných dealerů Harley-Davidson v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Hradci Králové nebo v downtown shopu v Praze (Havelská 25, Praha 1). Info o cenách v obchodě.

Adresy dealerství naleznete na: www.harley-davidson.cz

Text a foto : TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz