fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Organizátoři Jarní ceny Brna pro velký zájem prodlužují termín přihlášek

Organizátoři Jarní ceny Brna pro velký zájem prodlužují termín přihlášek

Takřka dvě stovky přihlášených závodníků hlásí organizátoři Jarní ceny Brna. Startovní listiny 15 závodních tříd se v řádném termínu i přes hygienicko-epidemická opatření zaplnily nad očekávání a zájem o registraci do tradičního podniku, který se koná tento víkend na Masarykově okruhu v Brně, stále trvá. Organizátoři se jezdcům rozhodli vyjít vstříc a prodlužují termín registrací.

Nově se motocykloví závodníci mohou na Jarní cenu Brna hlásit až do pátku. „Rozhodli jsme se prodloužit možnost registrace do všech závodních tříd za stejných podmínek, a to až do pátku. Pro nás to sice znamená nějaké organizační komplikace, ale letošní situace je opravdu specifická a chceme vyhovět všem zájemcům o účast. I těm, kteří se rozhodnou přijet do Brna až na poslední chvíli,“ vysvětluje ředitel závodu Petr Civín. Jarní cenu Brna na Masarykově okruhu pořádá Road Racing Club, na jehož webových stránkách účastníci najdou veškeré podrobnosti.

Speciální premiéra pro okruhového odchovance

Účast na Jarní ceně Brna si letos nenechá ujít ani jezdec Brno Circuit Junior Racing Teamu David Filipín, pro kterého to bude první ostrý závod na Masarykově okruhu vůbec. „Start na brněnské trati, kde závodilo tolik legend, je pro mě čest a zároveň odměna za roky tréninku. Chci moc poděkovat rodině za velkou podporu, protože bez nich bych tento sport dělat nemohl. Doufám, že předvedu co nejlepší výkon. Hodně se snažíme pracovat především na technice a přesnosti stopy. Bude důležité, abych si udržel konzistentní výkon po celou dobu závodu. Rozhodně udělám všechno proto, abych patřičně reprezentoval svůj tým,“ těší se sedmnáctiletý odchovanec juniorského závodního týmu Masarykova okruhu.

Mladý jezdec potvrzuje, že zaplněná startovní listina slibuje atraktivní souboje. „Pojedu ve třídě Stock 300, kde bude vývoj závodu určitě velmi zajímavý. Očekávám hodně soubojů, pořadí se bude často měnit. Čistě výsledkově bych samozřejmě preferoval takový vývoj, kdy se mi na začátku podaří vybojovat dobrou pozici a tu si udržím, ale zároveň je velká zábava, když se to v každé zatáčce míchá. Baví mě být pořád ve střehu,“ dodává David Filipín.

Program Jarní ceny Brna začíná v pátek ráno volnými tréninky a pokračuje až do nedělního odpoledne, kdy vyvrcholí druhými závody všech kategorií.

Propozice závodů najdete zde: http://roadracingclub.cz/jarni-cena-brna/

Text a foto: TZ

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz