fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Oficiální dopravní zpravodajství z Grand Prix České republiky už popáté

Dopravní omezení na dálnici D1 nebo kolony v Brně a bezprostředním okolí. Těmto nástrahám se mohou vyhnout všichni, kteří si během Grand Prix České republiky 4. – 6. srpna naladí Radiožurnál. Zelená vlna se už popáté stává partnerem dopravního zpravodajství z Velké ceny.

Zelená vlna na závodní víkend Grand Prix České republiky posílí dopravní servis v rámci svého zpravodajství už od pátku. Posluchači tak získají aktuální informace přímo z Masarykova okruhu a z příjezdových tras, redaktoři Zelené vlny budou v kontaktu s policisty i s organizátory závodu.

„Dopravní zpravodajství je důležitou součástí vysílání Radiožurnálu. Zelenou vlnu vysíláme každou půlhodinu, ráno a v pátečních a nedělních dopravních špičkách dokonce každých patnáct minut. Pokud by ale došlo k mimořádné situaci, dopravní informaci do vysílání zařadíme okamžitě,“ představil vysílání ředitel zpravodajství Českého rozhlasu Jan Pokorný.

Součástí dopravního servisu Zelené vlny je i motohlídka, která bude dopravu monitorovat na nejkritičtějších místech. To se bude týkat především dopravní situace kolem uzavřeného nájezdu na exitu 178 v Ostrovačicích ve směru na Prahu. „Dálnice D1 je z pohledu dopravní situace klíčová, a proto se jí budeme věnovat nejpečlivěji. Vyšší provoz na Grand Prix můžeme na dálnici čekat hlavně během závodní neděle v době příjezdu a odjezdu fanoušků, tedy od devíti do jedenácti a odpoledne od tří do pěti. I v tuto dobu tak budeme dopravní zpravodajství vysílat každou čtvrthodinu,“ dodal Pokorný.

Masarykův okruh se svou dopravní dostupností řadí mezí mezi nejlépe hodnocené v celém šampionátu MotoGP. Zdržení, která návštěvníci i během dopravní špičky nabírají, se standardně pohybují maximálně v řádu desítek minut.

I přesto platí doporučení jako v předcházejících letech; vydat se na Grand Prix České republiky nejlépe hromadnou dopravou. Mimořádná linka 400 je zdarma vypravována z brněnského Mendlova náměstí až na Masarykův okruh. V hlavní dopravní špičce budou intervaly mezi jednotlivými spoji minimální.

2 ViewImage.aspx 3

text: TZ foto: PČR

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz