fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

OffROAD Maraton Dobřany

Drnovice_logo Závodníci se těší na parádní souboje v písku

 

Šestý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 19. září v pískovně v Drnovicích. Jde o jediné klání seriálu, kde si všichni závodníci pořádně užijí i písečných soubojů. Motorkáři a čtyřkolkáři pojedou tři hodiny, automobilové posádky pět hodin. Na své si přijdou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodové vyrovnanosti v mnohých kategoriích a atraktivnímu prostředí se mají diváci nač těšit. Navíc všechny po mimořádně prašných závodech čeká příjemnější klání, snad i s trochou deště.

 

OffROAD Maraton Drnovice začíná v 7:30 startem motorek na tři hodiny. Čtyřhodinový souboj v Milovicích vzal závodníkům hodně sil, nicméně po třech týdnech jsou opět připraveni bojovat o další body. Absolutní špička napříč kategoriemi patří Danielu Galiovi z RD racing (Mistr Moto E1), kterého následuje Bohumil Michálek z Enduro teamu Velká (Mistr Moto EVet). Třetí Karel Brabec z Motokrosu na Cechu jede mezi silnějšími E2 letos výtečně, je celkově třetí a nejúspěšnější z třídy Pohár. V 11:00 budou o důležité body v sezoně bojovat čtyřkolkáři. Borce ve dvou stopách letos vede Zdeněk Tůma z THF racing teamu (Mistr Quad SP), kterého dohání stříbrný Michal Vágner z Region racing teamu (Mistr Quad 4×4) a bronzový Dominik Škarka z Domina teamu (Mistr Quad SP). V obou závodech dospělých startují také starší junioři na celých 60 minut. Mezi 14:30 a 15:30 předvedou své offroadové umění děti a mladší junioři na jednodušší trati.

 

V 16:00 se posádky vozidel všech kategorií vydají do pětihodinového klání. Protože předchozí 10hodinový závod v Milovicích zamíchal průběžným pořadím, můžeme očekávat souboje o každý metr. Na písku o to zajímavější. Novým lídrem tabulky průběžného pořadí dle počtu kilometrů je KB System offroad team se svým speciálem Audi nad dva litry. Za ním se drží letos skvěle jedoucí Autocentrum Luňák se Suzuki Jimny do dvou litrů. A průběžný bronz zatím patří Offroad centru Jase s Defenderem z kategorie Amatér.

 

Rychlé stroje, písečné souboje a boj o každý bod – jednoduše pravý offroadový adrenalin nás všechny čeká již tuto sobotu v Drnovicích. Podrobný harmonogram včetně přejímek najdete na www.offroadmaraton.cz.

06_DRNOVICE_19_9_15_RGB

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz