fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Nové motocykly Harley-Davidson řady Softail poprvé v ČR!

Zkušební jízdy zdarma již na Open House 22. a 23. září

Zcela nové motocykly Harley-Davidson řady Softail, které ikonická motocyklová značka představila koncem minulého měsíce, míří do ČR! Všem jezdcům budou k dispozici v rámci akce Harley-Davidson Open House 2017, kdy si je zájemci mohou přímo vyzkoušet, poznat jejich osobitý styl i jedinečné jízdní vlastnosti. Open House 2017 se koná již v pátek a sobotu 22. a 23. září u většiny oficiálních dealerství značky po celé ČR. Během dvou dní tak budou moci jezdci poznat nejen zbrusu nové motocykly řady Softail modelového roku 2018, ale i další novinky nadcházející sezóny, ve které Harley-Davidson oslaví své 115. výročí. Stačí navštívit některé z dealerství značky v Praze, Plzni, Brně, Hradci Králové a Ostravě – zde již 15. a 16. září – a prožít víkend ve znamení svobody, vášně, burácení motorů i vůně benzínu.

 Harley-Davidson otevře po celé ČR své brány již v pátek a sobotu 22. a 23. září a všem jezdcům tak nabídne dokonalou šanci užít si premiérové svezení na nových modelech řady Softail, které pro Harley-Davidson znamenají skutečnou customovou revoluci. Zájemci na vlastní kůži poznají osobitý styl, jízdní vlastnosti i sílu motorů a užijí si pořádnou dávku stylu i pocit svobody a nespoutanosti ze zdolávání každého dalšího kilometru cesty. K dispozici samozřejmě budou i další novinky modelového roku 2018, včetně výročních strojů, stejně jako aktuální řada motocyklů Harley-Davidson.

„Těší nás, že už v tak krátké době po uvedení novinek pro modelový rok 2018 máme možnost nabídnout našim zákazníkům zkušební jízdy na zcela nových motocyklech řady Softail. V rámci akce Open House mají jezdci jedinečnou příležitost se s nimi detailně seznámit. Věřím, že je zaujme nový silný motor Milwaukee-Eight, vylepšené jízdní vlastnosti a stylový design,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Stačí pouhé dva doklady – řidičský průkaz odpovídající skupiny a samozřejmě občanský průkaz – a zkušební jízda může začít! Další bližší informace a podmínky se zájemci dozví v jednotlivých dealerstvích značky.

V každém dealerství bude zároveň k dispozici i odborný tým, který dokáže poradit s výběrem vhodného motocyklu, představí jednotlivé stroje a zodpoví jakékoli dotazy, od údržby strojů, přes možnosti customizace až po technické specifikace nebo otázky týkající se náhradních dílů, vhodné výbavy, doplňků nebo kolekce oblečení MotorClothes.

H-D Open House 2017

Bližší informace o průběhu Open House 2017 je možné získat u jednotlivých dealerů nebo na www.harley-davidson.cz.

text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz