fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Nové enduro Moto Guzzi a elektrická Vespa již v ČR!

Faber Moto vstupuje do nové sezony na plný plyn!

 

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zahajuje novou motocyklovou sezonu ve velkém stylu. První skvělou novinkou pro fanoušky výjimečných motocyklů je příchod netrpělivě očekávaných modelů Moto Guzzi V85 TT a Vespa Elettrica na český trh. K testovacím jízdám a výhodnému nákupu lákají také atraktivní akce u prodejců značek Aprilia, Piaggio a Moto Guzzi. Faber Moto navíc pokračuje v rozšiřování své prodejní a servisní sítě v České republice, která má nyní pět nových partnerů.

 

 „Jaro je již v plném proudu, a je tedy nejvyšší čas probudit svůj motocykl ze zimního spánku, nasadit přílbu a vydat se na první letošní projížďku rozkvétající krajinou,“ říká Adam Žert, country manažer společnosti Faber Moto. „Všem fanouškům jízdy v jedné stopě přitom doporučuji, aby si hned zkraje sezony naplánovali alespoň jednu zastávku u některého z prodejců našich značek. Kromě žhavých novinek Moto Guzzi V85 TT a Vespa Elettrica na ně čekají atraktivní akční nabídky motocyklů Aprilia, Piaggio a Moto Guzzi včetně testovacích jízd, o které registrujeme již teď nesmírný zájem.“

 

Jeden z prvních jezdců, který okusí zcela nové klasické enduro Moto Guzzi V85 TT, bude populární herec a moderátor Martin Zounar. Po něm se na usednutí do sedla tohoto jedinečného motocyklu těší už stovky dalších českých motocyklistů, kteří se s předstihem zaregistrovali na testovací jízdu. Česká republika je tak dalším trhem, na němž vzbudilo představení pozoruhodného endura Moto Guzzi V85 TT mimořádné emoce a zájem. A další stroj ze stáje Moto Guzzi, nový V9 Bobber Sport, již čeká na herce a muzikanta Václava Noida Bártu.

 

Do České republiky v těchto dnech přichází také Vespa Elettrica. První skútr Vespa s elektrickým pohonem přesvědčí nejen ekologicky čistým provozem s nulovými emisemi a minimální hlučností, ale také mimořádnou uživatelskou přívětivostí a snadnou údržbou. Díky tomu je ideálním strojem zejména pro začátečníky a majitele prvního skútru, jimž nabízí unikátní koncept mobility. Vespa Elettrica je v České republice k dispozici u čtyř prodejců Faber Moto: 2x v Praze, Brně a Písku.

Faber Moto vstupuje do nové sezony na plný plyn i v mnoha dalších oblastech. Další fáze rozšiřování a zkvalitnění prodejní a servisní sítě přinesla 5 nových partnerů v Praze, Kladně, Plzni, Pardubicích a Děčíně. „Snažíme se být našim zákazníkům co nejblíže. Vnímáme jak poptávku po pokrytí bílých míst na mapě, tak požadavek na rozšíření počtu dealerů a servisů v Praze a okolí. V součtu firma Piaggio Group vloni na českém trhu poskočila na třetí pozici a aktuální trendy prodejů potvrzují ambici společnosti Faber s italskými stroji atakovat vyšší příčky. To jde pouze, pokud naši dealeři budou patřit k těm nejlepším na trh,“ dokresluje situaci Adam Žert. „Intenzivně také pracujeme na tom, abychom pravidelně otevírali brány motocyklového světa široké veřejnosti v České republice. Enormní zájem o loňskou akci Vespa na víkend nám ukázal, že s myšlenkou motorek a skútrů koketuje poměrně hodně lidí. Proto na léto chystáme s našimi dealery opět akci, jak jich dostat do sedla co nejvíce. Rádi bychom, aby první zkušenost na skútru nebo na motorce pro zákazníka byla spojena s těmi nejkvalitnějšími italskými produkty,“ dodává Adam Žert.

 

 

 

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz