fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Nolan představuje nové offroad přilby

NOLAN X-lite X-502

Nolan představuje novou X-lite X-502 novinářům z celého světa a my jsme u toho nemohli chybět. Tato prezentace se konala v Itálii, konkrétně v Maggioře, při příležitosti prestižního závodu Motocross národů a byli zde přítomni také sponzorovaní jezdci Marco Melandri (WSBK a MotoGP), Massimo Bianconcini (FMX), Carlos Checa (MotoGP a WSBK) a Alessandro Botturi (enduro a šestidenní).

nolan-x-lite-x-502-4
Nový Nolan X-502 má nejen agresivní design, ale jeho největší přednosti se skrývají v použitých materiálech a technologii výroby.

  • Díky dostupnosti dvou skořepinových velikostí. je přilba k dostání v různých velikostech
  • NERS – Systém rychlého a bezpečného sejmutí přilby. Tento systém umožňuje záchranu lidského života díky nouzovému odepnutí vycpávek v lícní oblasti. Je to jednoduché. Je nutné pouze vytáhnout červenou stuhu, která je v přední části.
  • Velký a komfortní výhled z přiblby, který zaručuje možnost použití široké škály ochranných brýlí.
  • RAF ventilační systém (RACING AIR FLOW). Skládá se ze dvou otvorů umístěných pod přední oblasti, které vedou vzduch. Horní výdechy na zadní části přilby umožňují odvod teplého a znečištěným vzduchu, což zajišťuje lepší komfort uvnitř helmy. Zatímco dva přívody vzduchu se starají o přísun čerstvého vzduchu z přední části. Poslední dva otvory se nachází v oblasti obočí.
  •  ADAPTIVE EYEWEAR. Jedná se o jedinečný systém určený pro pohodlí jezdců, kteří musí používat optické brýle. Snadno a rychle. Vnitřek přilby je přizpůsoben této skutečnosti a v případně nutnosti použití optických brýlí je dosaženo maximálního komfortu.
  • Komfortní nové vystýlky obsahující carbonová vlákna, které zanechají hlavu jezdce v optimální teplotě a suchu. Samozřejmostí je vnitřek plná odnímatelnost a omyvatelnost.
  • Přilba je navržena pro snadnou instalaci hydratačního systému „CAMEL BAG“ (není součástí přilby) a uchycení hadičky s picím ventilem

nolan-x-lite-x-502-5

Nolan X-lite X-502 lze koupit i v Ultra-Carbon verzi pro opravdové fajnšmekry.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz