fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

MV Agusta a PIRELLI, nový DIABLO ROSSO III a nová Brutale 800: Speciální projekt ‚Made in Italy‘

Dvě italské značky vytvořily speciální verzi nejnovějších naháčů. V Schirannu – kde sídlí společnost, vybrala zbrusu nový typ pneumatiky Pirelli jako originální vybavení pro tento model „Diablo Brutale“, neboť tato jediná motorka byla přejmenována, je poctou designu, řemeslného zpracování, hravosti a zároveň vyspělé technologie nejnovějšího supersportu v pneumatikách rodiny DIABLO.
diablo_brutale

MV Agusta a Pirelli spolu spolupracují již několik desítek let a od roku 2011 se historický italský výrobce motocyklů rozhodl, spoléhat se pouze na značku s prodlouženým symbolem P aby jím vybavil všechny své modely.

MV Agusta a Pirelli jsou dobře známé a uznávané značky po celém světě: společně vytváří vzhled a design „Made in Italy“. Spojují maximální hravost a inovaci, jejichž jádrem jsou hodnoty, které uznávají všichni motoroví fanoušci a v tomto konkrétním případě milovníci motocyklů.

mv-agusta-pirelli-diablo-brutale-2

Na straně jedné, posledním technologickým vývojem řady DIABLO, je DIABLO ROSSO ™ III, což je nová supersportovní pneumatika Pirelli, která se znarodila na silnici rovnou z tratě. Nově definuje pojem sportovní jízdy a přenáší ji na novou úroveň. K silným stránkám patří ovladatelnost, vysoká přilnavost i za mokra a dlouhá životnost.

A na straně druhé, Brutale 800. Motocykl, jehož původní projekt se datuje od roku 2001 a byl rok co rok rekonstruován. Nic méně v jeho stylu a duchu zůstává věrný sám sobě. Ponechává si své schopnosti ohromit a dobývat nové generace nadšenců. Nový Brutale 800 je příkladem „Made in Italy“ technologie, která diktovala nové designové zásady ve svém segmentu.

mv-agusta-pirelli-diablo-brutale-3

Diablo Brutale je jedna část nového motocyklu MV Agusta Brutale 800, která se zrodila jako pocta designu, sportovnosti a špičkové technologii u poslední supersportovní pneumatiky rodiny Pirelli DIABLO a byli vybrány jako originální vybavení k tomuto stroji. To také slaví historické partnerství mezi MV Agusta a Pirelli, dvěma společnostmi které jsou již dlouho a po celém světě oceňovány tradicemi v motocyklovém světě.

mv-agusta-pirelli-diablo-brutale-4

DIABLO Brutale představuje atraktivní matně černou barvu, kterou přerušuje jediný světelný rudý pruh jako odkaz na loga pneumatik. MV Agusta se rozhodla vzdát hold nové Pirelli pneumatice přes některé grafické prvky. Logo DIABLO ROSSO ™ III se objeví na straně nádrže, zatímco typický „hrom“ – drážky vzorku běhounu, který představuje ochrannou známku, se ukáže jak na nádrži, tak na předním blatníku a  na obou stranách zadku. Obě loga Pirelli a red „D“ Diablo se objeví také vedle loga MV Agusta na vrcholu nádrže.

mv-agusta-pirelli-diablo-brutale-8

Pirelli se rozhodla graficky vybavit touto specialitou sadu DIABLO ROSSO ™ III červenou barvou,  která dodává Brutale jedinečného ducha Diablo.

mv-agusta-pirelli-diablo-brutale-6

S novým Brutale 800,  MV Agusta se zpochybnila styl, motor, vybavení a podvozek předchozích modelů a to s jedinečným cílem: dát možnost zrození té nejlepší Brutale vůbec. Stejného cíle dosáhla značka Pirelli s vývojem pneumatik DIABLO ROSSO ™ III, jež jsou přímým potomkem proslulých a vysoce hodnocených pneumatik DIABLO ROSSO II.  Zvýšili tím vysokou laťku sportovního ježdění na ještě vyšší, než u předchozího modelu a rozšířili vlastnosti svého předchůdce, pokud jde o manipulaci a uchopení s dlouhotrvajícím výkonem

mv-agusta-pirelli-diablo-brutale-5

Brutale 800 má pneumatiky DIABLO ROSSO ™ III jako součást původního vybavení s následujícími rozměry: 120/70 ZR17 M / C (58W) TL vpředu, 180/55 ZR17 M / C (73W) TL vzadu.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz