fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

MOTOSALON 2019 – Moto Guzzi, Aprilia, Vespa a Piaggio prezentují žhavé novinky pro novou sezónu

Moto Guzzi, Aprilia, Vespa a Piaggio prezentují žhavé novinky pro novou sezónu – na Motosalonu 2019

 

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, vystaví na nadcházejícím mezinárodním veletrhu Motosalon 2019 v Praze-Letňanech zcela nové modely motocyklů pro blížící se novou sezonu – od dlouho očekávaného cestovního endura Moto Guzzi V85 TT až po inovativní skútr Vespa Elettrica s elektrickým pohonem. Návštěvníci Motosalonu 2019, který se koná na ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA od 28. února do 3. března 2019, naleznou expozici společnosti Faber Moto v hale 2, stánek 214.

„Rád bych srdečně pozval všechny fanoušky jízdy v jedné stopě do naší expozice na letošním Motosalonu,“ říká Adam Žert, country manažer společnosti Faber Moto. „Z řady významných novinek našich značek jednoznačně vyčnívá zcela nová Moto Guzzi V85 TT – skutečně jedinečné cestovní enduro, které nemá na trhu obdoby. Moto Guzzi tímto modelem probouzí ducha 80. let, zároveň však po technické stránce míří jednoznačně do budoucnosti. Sám se už nemohu dočkat, až se oteplí a vyrazím v sedle tohoto podmanivého stroje za opravdovým dobrodružstvím v duchu dakarských rallye.“

 „Na jubilejním desátém ročníku veletrhu Motosalon odstartujeme sezonu i dalšími skvělými premiérami,“ dodává Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto, jejíž srdeční záležitostí je kultovní Vespa. „Hned dvě novinky přináší na náš trh Vespa – elektricky poháněný model Elettrica a restyling modelu Vespa GTS 300 s novým motorem typu hpe. S výkonem 23,8 koní se jedná o nejsilnější a nejefektivnější motor v historii značky Vespa. A své dodává ještě Rostislav Kočař, technický guru Faber Moto: „Aprilia nadchne fanoušky nekompromisní sportovní jízdy supersportovním modelem RSV4 1100 Factory, zatímco jen o málo méně extrémní model Tuono představí technickou inovaci v podobě semi-aktivního podvozku Öhlins.“

S desátým ročníkem veletrhu MOTOSALON na výstavišti v pražských Letňanech bude symbolicky zahájena nová sezona pro všechny motocyklové nadšence. Návštěvníci Motosalonu naleznou v expozici společnosti Faber Moto nejen žhavé novinky značek Moto Guzzi, Aprilia, Vespa a Piaggio, ale také reprezentativní průřez jejich aktuálním portfoliem modelů, které pokrývá prakticky veškeré segmenty trhu a uspokojí každého zákazníka.

 

MOTO GUZZI

Italský výrobce legendárních motocyklů Moto Guzzi zanedlouho oslaví významné kulaté jubileum, 100 let od založení společnosti, a ve svých aktuálních produktech dovedně snoubí bohaté tradice s nejmodernější technikou. Dokonalým ztělesněním tohoto přístupu je zcela nové klasické cestovní enduro V85 TT (Tutto Terreno = každá cesta), bezesporu jedna z největších hvězd letošního Motosalonu. Značka s logem orla s ním oživuje vzpomínky na motocykly Moto Guzzi, které se úspěšně účastnily nejnáročnější soutěže na světě, Rallye Paříž-Dakar. Nový V85 TT dává svým jedinečným designem jasně najevo, že přebírá geny svých slavných předchůdců. Sofistikovaná konstrukce rámu i podvozku je však zcela nová, stejně jako motor, jímž je samozřejmě vidlicový dvouválec, vyladěný na nejvyšší výkon 80 k.

V expozici značky Moto Guzzi bude novému enduru V85 TT dělat společnost několik zajímavých projektů z kategorie custom, exkluzivní model V7 Night Pack s osvětlovací technikou LED a V9 Bobber Sport, nejnovější ostrý přírůstek v modelové řadě V9. Tento motocykl se vyznačuje velmi dynamickým vzhledem a mimořádně sportovním charakterem, od nízkého jednomístného sedla až po nezaměnitelný zvuk vidlicového dvouválce Moto Guzzi 850.

Moto Guzzi V7 III – Stone Night Pack Bronzo Levigato

 

Moto Guzzi – V85 TT

 

APRILIA
Fanoušky ostré jízdy na závodním okruhu navnadí před novou sezonou Aprilia svým superbikem RSV4 1100 Factory o výkonu 217 k, který je historicky nejrychlejší, nejvýkonnější a nejlehčí verzí modelu RSV4. Značka Aprilia se tímto strojem řadí mezi elitu nejsilnějších a nejrychlejších motocyklů světa s oprávněním pro běžný silniční provoz. Neméně zajímavá je nová verze Factory modelu Tuono s novým poloaktivním podvozkem, v němž nalézají uplatnění elektronicky řízené tlumiče Öhlins. Jezdec má na výběr tři režimy Track, Sport a Road, a to jak v poloaktivním, tak i v manuálním módu. Řady významných změn doznal model Tuono V4 1100 (175 k) pro modelový rok 2019 také ve verzi RR.

Aprilia – RSV4 1100 Factory

 

Aprilia – Tuono V4 1100-Factory

 

VESPA

Legendární Vespa představí v Praze dlouho očekávaný zcela nový skútr Elettrica, jímž potvrzuje, že i nadále patří mezi světové lídry v oblastech designu, vývoje a výroby progresivních řešení pro trvale udržitelnou mobilitu. Elektrická Vespa nabízí nejen ekologický pohon s nulovými emisemi, ale i vyspělou konektivitu a rozsáhlé možnosti individualizace.

Na českém trhu mimořádně úspěšná značka Vespa vystaví na Motosalonu také technicky a stylisticky modernizovanou vlajkovou loď. Nová Vespa GTS 300 hpe dostala do vínku nejvýkonnější motor všech dob v historii kultovní italské značky. Jednoválec 278 cm3 poskytuje nejvyšší výkon 23,8 k a zároveň přesvědčí rovněž mimořádnou hospodárností. Nová Vespa GTS 300 tak osloví i náročné držitele řidičského oprávnění skupiny A.

Vespa – Elettrica

 

Vespa – GTS 300

 

PIAGGIO

Ještě větší potěšení z jízdy na originálním tříkolovém skútru Piaggio MP3 nabízí nový model MP3 300 hpe LT s novým designem, motorem a rozsáhlou výbavou pro každodenní cestování ve velkém stylu, která bude rovněž představen na Motosalonu 2019. Velmi úspěšné modely MP3 lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B a jejich jedinečný mechanismus, zajišťující naklánění při průjezdu zatáčkou i bezpečnou stabilizaci stojícího vozidla, zaručuje nevšední zážitky z jízdy s maximálním důrazem na dynamiku, komfort a bezpečnost. Nový model MP3 300 hpe LT vyniká ještě nižší hmotností a atraktivnější cenou (pod 180 tisíc korun) v porovnání s většími sourozenci MP3 350 a 500 hpe.

Piaggio – MP3 300 hpe LT

 

Více info o značkách na: www.faber-moto.cz

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz