fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Motorbike leden/únor 2016

Motorbike_02-2016_1

Motorbike leden/únor 2016

Časopis Motorbike vstupuje do pátého roku své existence a tak jsme si řekli, že nastal ten správný čas na změnu. Tedy hlavně co se týká vzhledu, jinak u nás najdete to, na co jste zvyklí. Tedy původní testy, reportáže z motorkářských akcí a ze sportovních podniků, technické informace…prostě všechno, co by v časopisu pro bikery mělo být. Bohužel jsme museli, abychom mohli dodržet stávající kvalitu, přistoupit i k mírnému navýšení ceny…nicméně doufáme, že se vám i tak (i díky novému kabátku) bude líbit Motorbike stejně jako dosud.

Motorbike_02-2016_3

Testy

Harley-Davidson Ultra Limited / Ultra Limited Low

Cestovní koráby byly, jsou a jistě i nadále budou chloubou legendární americké značky. Jak jim prospěly změny v rámci projektu Rushmore? A prospěly jim vůbec? Na to odpovídáme v testu Žádný limit.

Motorbike_02-2016_13

BMW S1000RR

O téhle německé raketě se toho napsala už spousta a nešetřilo se při tom superlativy. My ji prohnali po brněnském okruhu, porovnali ji s neméně vychvalovanou HP4 a zkusili zjistit, jestli je vůbec možné tyhle motorky pořádně využít i v běžném provozu. A protože letos bude S1000RR sedlat mimo jiné i Karel Abraham, test jsme nazvali Abajovka.

Motorbike_02-2016_9

Triumph Tiger 800 XCx vs. Suzuki V-Strom 650 ABS

Vzali jsme dvě cestovní endura střední třídy a postavili je v ringu proti sobě. Jeden ze strojů boduje technickými vychytávkami, druhý cenou. Vyplatí se si připlatit nebo ne? Odpověď najdete v článku s názvem Všestranný vs. všestrannější.

Motorbike_02-2016_21

Ducati Panigale 899

„Malá“ Panigale vstupuje do letošní sezóny značně inovovaná, ale ještě než novinku vyzkoušíme, vrátíme se k loňskému modelu v testu s trochu zavádějícím názvem Nejlepší šestka. Proč jsme ho nazvali právě takhle? Přečtěte si Motorbike a bude vám to jasné.

Motorbike_02-2016_17

Honda CB650F

Jednoduchá motorka, která si na nic nehraje, tak by se dala jednou větou charakterizovat Honda CB650F. Ovšem jednoduchá neznamená v tomhle případě nudná – chce to jen vědět, jak na ní a zjistíte, že v oné Jednoduchosti je síla.

Motorbike_02-2016_25

 

Vespa GTS 300 Super Sport vs. Aprilia SR Max 300

Dva třístovkové skútry, jeden klasických, druhý sportovních tvarů. Stejný objem motoru, téměř stejný výkon…a naprosto odlišné zážitky. Oba jsou sice Dravci, ale každý jinak. A pro nás velmi překvapivý výsledek tohoto duelu.

Linhai 300

To, že pokud je něco levné, nemusí to být nutně šrot, dokazuje třeba právě tahle čtyřkolka. Jistě, na závody to není, ale jinak dostanete Za málo peněz spoustu muziky.

Jawa 500 OHC

Jestli se dá o něčem říct, že jde o radikální přestavbu, je to Jawa 500 OHC Honzy Jourka. Jak taková stavba vzniká, co všechno se zde předělávalo a jak dlouho to trvalo, se dozvíte v článku s názvem Unikát. A unikátem tahle motorka skutečně je!

Reportáže a technika

Do téhle sekce jsme zařadili tradiční hitparádu motorek, které se nám vloni nejvíce líbily. A nejde samozřejmě o nějaké PR, „aby se vlk nažral a koza zůstala celá“ – kdepak, poctivě jsme zalovili v paměti a dokonce se i – překvapivě – na některých strojích shodli. To ale není samozřejmě všechno, v článku Sňatek z rozumu vám poradíme, jak kupovat novou mašinu, co všechno byste měli po prodejci chtít a na co si máte dávat pozor, abyste si nenaběhli. Článek Anděl strážný vám zase objasní, jak funguje ABS a v prvním letošním Motorbike najdete i první díl seriálu Jak na věc, což je škola jízdy v terénu pro naprosté amatéry. Motoškol a různých tutoriálů „jak na to“ je sice v dnešní době spousta, nicméně nám přišlo, že hodně z nich opomíjí fakt, že „holky to chtěj taky“ a taky to, že ne každý je profi závodník nebo motonovinář se spoustou času na trénink.

Motorbike_02-2016_30

Sport

V této sekci najdete co nového se děje v seriálu WSBK, druhou část „Zpovědi“ našich předních roadracerů, novinky z letošního seriálu MxGP a ze speedwaye a také rozsáhlý, otevřený rozhovor s Karlem Abrahamem o MotoGP a jeho přestupu do WSBK. A jako každý rok touto dobou i megareport (11 stran!) z letošního, tak trochu podivného Dakaru.

Motorbike_02-2016_48

K tomu jako vždy aktuality, toolbox, soutěže (ve hře je tentokrát přilba O´Neal !), produktové testy…prostě jsme udělali vše pro to, ať se vám i první letošní Motorbike dobře čte!

Motorbike č. 1 – 2 2016 vychází ve středu 3. února 2016.
Plná, nijak neomezená verze Motorbike je samozřejmě i v elektronické formě na  Alza Media a na Floowie.

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/motorbike.cz

Cena: 89,- Kč

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz