fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Pozvánka: Motokros národů klepe na dveře

Letošní  prestižní souboj národů nejlepších motokrosařů se uskuteční ve francouzském Ernée již za necelý měsíc  27. září. Na legendární trati se setká výkvět motokrosové elity přesně 10 let po památnému vítězství Spojených států, kde exceloval malý Ricky Carmichael, na kterého si nepřišel, ani desetinásobný mistr světa Stefan Everts.

Největšími favority jsou domácí Francouzi v čele s jasně vedoucím jezdcem MXGP Romain Febvre (třída Open), ani další dva nejsou žádní nezdárci a Marvin Musquin (nejslabší MX2) a Gautier Paulin (MXGP) udělají vše proto, aby obhájili loňské vítězství.

mx národů

Silné družstvo posílají tradičně ze zámoří. Superrychlý tým USA se skládá z borců ze zámořské AMA: Justin Barcia (MXGP), Jeremy Martin (MX2) a Cooper Webb (Open), všichni sedlající ladičky od Yamahy. Smůla potkala evropské krále motokrosu z Belgie, když továrního jezdec Suzuki Kevina Strijbose vyřadilo zranění během velké ceny Itálie.

Každý tým z loňské první desítky má alespoň jednoho silného jezdce a každý z Vás si může vybrat svůj oblíbený tým.

Český tým v čele s manažerem Jiřím Čepelákem je také velmi silný. Leadrem bude Martin Michek, který vybojoval postup do hlavní soutěže v německém Teutschentalu v roce 2013, německým mistrákem ošlehaný Filip Neugebauer a univerzál a tvrďák Jára Romančík, který pojede nejen motokros národů, ale začátkem září i slovenskou šestidenní v hlavní soutěží o Světovou trofej.

Jaký je Váš tip na vítěze motokrosu národů?

MotorBike vysílá na MX národů svého redaktora a můžete se těšit na obsáhlý report s akčními fotkami  v čísle 11/2015, máte se na co těšit.

Text: Roman Kalkus
Foto: Youthstream

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz