fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Motocykly značek Piaggio, Moto Guzzi, Aprilia a Vespa za mimořádně výhodné ceny

Faber Moto zahajuje novou motocyklovou sezonu atraktivní nabídkou a demo jízdami již v březnu.

Piaggio Beverly 300 lo

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, Gilera a Derbi do České republiky, zahajuje novou motocyklovou sezonu mimořádně atraktivní jarní nabídkou. Autorizovaní prodejci připravili pro své zákazníky populární modely Piaggio, Moto Guzzi, Aprilia a Vespa za velmi výhodných podmínek. Faber kromě zve fanoušky Aprilie již v březnu na možnost vyzkoušení třeba legendárního Tuona, které bude na dealerstvích v Praze, Brně i Ostravě k dispozici coby testovací motocykl. 

Značka Piaggio vstupuje do nové sezony nabídkou modelů Medley a Beverly za skvělé ceny. Skútr Piaggio Medley 125ie ABS lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Lehký obratný skútr s komfortem a jízdními vlastnostmi strojů vyšší třídy je nyní nabízen za pouhých 79 900 Kč. Piaggio Beverly 300ie S ABS/ASR je skutečnou limuzínou na dvou kolech. Její komfort si mohou fanoušci jízdy v jedné stopě užívat již za 113 900 Kč, tedy s 10% zvýhodněním oproti loňské ceně.

Pozadu nezůstává ani legendární značka Moto Guzzi, která aktuálně nabízí model V7 Stone českým zákazníkům za nejlepší ceny v Evropě. Tento motocykl lze v rámci akce pořídit již za 199 900 Kč místo loňských 239 900 Kč. Fanoušci stylového cestování v jedné stopě by si neměli nechat ujít ani nový model V7 III Carbon. Limitovaná edice pouhých 1921 motocyklů zaujme svým vzhledem, jemuž dominuje kontrastní kombinace matně černých ploch a vybraných dílů z uhlíkového kompozitu s červenými prvky.

Moto Guzzi V7 III Carbon lo

do 9. března 2018 probíhá hlasování veřejnosti v anketě Motocykl roku 2018. Značky, zastupované na českém trhu společností Faber Moto, mají v ohni hned dvě želízka: modely Aprilia Shiver 900 v kategorii naked bikesa Vespa GTV 300ie Sei Giorniv kategorii skútrů. Fanoušci mohou hlasovat na www.motocyklroku.cz a také se zúčastnit soutěže, jejíž první cenou je voucher ve výši 100 000 na nákup libovolného z nominovaných motocyklů.

V březnu začíná období výhodných nabídek a propagačních akcí pro zákazníky. Prodejci značky Aprilia zvou širokou veřejnost na akce Aprilia Days, které budou pořádány po celý březen a budou spojeny také s testovacími jízdami. Na motocykly Shiver a Dorsoduro zakoupené v době konání akce získají zákazníci čtyřletou záruku. Čtyřválcové modely Tuono a RSV obdrží jako bonus výfuk Akrapovič zdarma a vybrané modely se zdvihovým objemem 125 cm3 zařízení Quick Shifter pro rychlé řazení vyšších převodových stupňů bez spojky.

Atraktivní bonusy čekají také na zákazníky, kteří si objednají motocykly značek Vespa a Piaggio. Od března do dubna obdrží prvních 99 zákazníků ke skútru Vespa stylový horní kufr. Kromě již zmíněné mimořádně výhodné ceny modelu Piaggio Medley budou tyto skútry dodávány také s větrným štítkem a termodekou zdarma.

 

Aprilia Shiver&Dorsoduro lo
Text a foto: TZ

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz