fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

MOTO TEST CAMP – to bude jízda!

MOTO TEST CAMP – to bude jízda!

 

Každý milovník motorek jistě ocení, když si může svůj potenciální nový stroj pořádně „osahat“ a to nejlépe při samotné jízdě po silnici. Kde však najít výběr z více značek s možností testovat zároveň konkurenční motorky?  Ideální příležitostí je právě MOTO TEST CAMP, jehož třetí ročník se koná 19. – 20. června 2021 v Soběslavi. Svou účast přislíbily takové značky jako Aprilia, BMW, CF Moto, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, Piaggio, Royal Enfield, MV Agusta, Vespa a Yamaha, s vybavením nebude chybět Psí Hubík či Bikers Crown s prezentací elektronických airbagů.

 

 

Vyzkoušejte si na 80 motorek

 „Ze seznamu přihlášených značek je patrné, že se bude jednat o opravdu unikátní akci, kde si potenciální klienti budou moci vyzkoušet téměř 80 motocyklů. Většina firem již seznam testovacích motorek dodala a od zbývajících to očekáváme v nejbližších dnech,“ vysvětluje Jiří Štefl z pořadatelské agentury AŇO AGENCY, s.r.o. Téměř kompletní seznam motorek můžou zájemci už dnes najít na stránkách www.mototestcamp.cz

Akce, která se koná v České republice již potřetí, má výraznou podporu mediálních partnerů i veletrhu MOTOSALON, jehož vystavovatelé a spoluorganizátoři se akce účastní. Testování motocyklů v reálném provozu je tak příležitostí, jak doplnit prestižní výstavu, která bývá na brněnském výstavišti každoročně v jarním termínu, s výjimkou letošního roku. Mezi další mediální partnery patří MOTOCYKL, MOTOHOUSE, MOTORBIKE, MOTOROUTE, Motorkari.cz, Motoforum a Autoforum.

 

Doporučujeme se už nyní předregistrovat a získat tak jako první informaci o spuštění prodeje. Máte tak šanci zajistit si ty nejlepší motorky! Prodej plánujeme spustit dle aktuálního vývoje cca 21-23.5.2021. Sledujte pro jistotu nejen náš web, ale i FB stránky,“ vyzývá fanoušky Štefl.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz