fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Moto Guzzi V85 TT s více než 8000 rezervacemi testovacích jízd!

Moto Guzzi V85 TT s více než 8000 rezervacemi testovacích jízd

 

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, registruje enormní poptávku po zcela novém klasickém cestovním enduru Moto Guzzi V85 TT, které se těší velké pozornosti také v ostatních zemích. Svědčí o tom i skutečnost, že o zkušební jízdu projevilo vážný zájem již více než 8000 zákazníků z celé Evropy. První motocykly V85 TT předají čeští prodejci značky Moto Guzzi zákazníkům v dubnu. Nové enduro pak bude také připraveno k testovacím jízdám.

„Moto Guzzi V85 TT vyvolává obrovský zájem a emoce již před příchodem na trh,“ říká Adam Žert, country manažer společnosti Faber Moto. „Stejně jako na ostatních trzích je poptávka po zcela novém enduru z Mandella mimořádná i v České republice. Na první motocykly V85 TT jsme již přijali předběžné objednávky, a to i přesto, že ještě nikdo neměl u nás příležitost ke zkušební jízdě a výstavní česká premiéra se uskuteční až koncem února na Motosalonu v Praze, kam bych všechny ještě jednou rád srdečně pozval.“

Společnost Moto Guzzi zahájila výrobu modelu V85 TT ve svém závodu Mandello del Lario 6. února. Moto Guzzi přináší do segmentu cestovních endur výjimečný model, V85 TT je však zároveň také symbolem budoucnosti této značky.

Moto Guzzi V85 TT patří mezi nejvíce očekávané modely pro sezonu 2019 na světových trzích. Enormně velký zájem zákazníků vyvolala již prezentace prototypu na akci Moto Guzzi Open House Days v září 2018 v Mandellu. Na výstavě motocyklů EICMA 2018 byla představena definitivní verze a nový model Moto Guzzi V85 TT se zařadil mezi největší hvězdy mezinárodní výstavy motocyklů v Miláně.

Od té doby, během několika měsíců, navštívilo webové stránky www.discoverv85.motoguzzi.com mnoho tisíc zájemců o podrobnější informace o novém modelu V85 TT a rezervaci zkušební jízdy.

Moto Guzzi V85 TT je prvním a jediným klasickým cestovním endurem na trhu a navíc jediným modelem v segmentu endur, poháněných motorem středního zdvihového objemu, který používá k přenosu hnací „kardan“. V85 TT nabízí vrcholné výkony a vyspělou techniku v klasickém designu. Je motocyklem pro dobrodružné výpravy, v němž se odráží tradiční styl a hodnoty téměř stoleté historie značky Moto Guzzi.

Základ konstrukce tvoří moderní trubkový páteřový rám modelu V85 TT – první v historii značky Moto Guzzi. Zcela nový je také motor. Inovativní a pro Moto Guzzi typicky podélně uložený, vzduchem chlazený dvouválec do V/90° poskytuje nejvyšší výkon 80 koní a točivý moment 80 N.m. Moto Guzzi V85 TT se navíc vyznačuje rozsáhlou standardní výbavou, která splní požadavky i nejnáročnějších zákazníků, ať se jedná o každodenní cestování do zaměstnání, nebo o velkou dobrodružnou výpravu, vedoucí po silnicích i terénem. Model V85 TT je na všechny provozní situace dokonale připraven díky elektronicky řízenému ovládání škrticí klapky (systém „Ride-by-Wire“), asistenčním systémům – ABS a protiprokluzový systém – s několika různými provozními režimy a osvětlovací technice LED vpředu i vzadu. Na přání dodávaná komunikační platforma Moto Guzzi MIA umožňuje připojit chytrý telefon k elektronickému systému motocyklu. Systém nabízí mnoho zajímavých a praktických funkcí od telefonování až po navigaci. Pro další individualizaci nabízí Moto Guzzi široký sortiment originálního příslušenství, které dokonale ladí s designem modelu V85 TT.

Více na www.fabermoto.cz

Více informací a fotografií naleznete na mezinárodním tiskovém portálu společnosti Piaggio Group: www.press.piaggiogroup.com.

 

 

 

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz