fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Mission Winnow na Moto GP v Brně 2019

Moto GP není jen o samotných závodech, je také oslavou inovací a odhodlání posouvat hranice možného

Četné pády, nepředvídatelné počasí, vysoký zájem veřejnosti i skvělá zábava v zázemí, to byl letošní ročník GRAND PRIX Brno silničních motocyklů. První příčky všech kategorií opanovali Španělé, Češi se výrazněji neprosadili.

 

Brněnské Moto GP je událostí roku pro všechny české i zahraniční fanoušky motocyklového sportu. Není proto překvapením, že se jich na zdejší autodrom každoročně sjíždí desetitisíce z blízkého i vzdáleného okolí. I letošní ročník byl, co se zájmu veřejnosti týče, úspěšný. Na závody dorazilo více než 186 tisíc lidí. Ti mohli celý víkend sledovat dění na trati, nebo se věnovat doprovodným aktivitám.

 

 

Mission Winnow, iniciativa za lepší budoucnost

Speciálně upravené prostory i aktivity byly připraveny také pro návštěvníky lounge Mission Winnow, iniciativy společnosti Philip Morris International (PMI). Mission Winnow má jednoduchý cíl: neustále hledat lepší způsoby práce v různých oborech. Počínaje špičkovými inženýry a vědci po průlomové kreativce. Lidé v PMI a jejich partneři z týmu Ducati mají touhu a know-how překonávat status quo, iniciovat revoluční změny a vítězit. Pro PMI to znamená závazek k neustálým inovacím a k vývoji revolučních řešení, která mohou urychlit pozitivní změnu pro celou společnost.

Mission Winnow lounge nabídla nejen skvělý výhled na cílovou rovinku okruhu, ale byla i místem, kde se mohli návštěvníci setkat s jezdci stáje Ducati, která po polovině letošního Moto GP vede průběžnou klasifikaci teamů. Pozdravit s fanoušky se v neděli před hlavním závodem přišel i Andrea Dovizioso, aktuálně figurující na druhém místě průběžného pořadí Moto GP. Při své návštěvě naznačil některé novinky pro příští sezónu. Fanoušky potěšila i přítomnost jeho stájového kolegy a třetího v průběžném pořadí Moto GP Danila Petrucciho, který potvrdil, že bude i příští sezónu startovat za Ducati Team. Teamová jednička Dovizioso obhajoval prvenství z loňského roku, ve vyvrcholení závodu kubatury Moto GP však nakonec nestačil na Španěla Marca Marqueze ze stáje Honda. Tým Ducati a jeho fanoušci v Mission Winnow lounge i podél trati tak nakonec slavili stříbrnou příčku.

V kůže profesionálního jezdce

Ač byl program brněnské GRAND PRIX velmi bohatý, i zde si diváci mohli najít chvíli na doprovodný program. Hosté Mission Winnow se kromě setkání s jezdci mohli také podívat na pitlane, nebo do paddocu stáje Ducati. Vybraní si pak vyzkoušeli roli traťového fotografa, sledovali dění na okruhu ze zázemí týmu a legendární Randy Mamola několik šťastlivců dokonce svezl na speciálně upraveném stroji po uzavřeném okruhu. Více informací o Mission Winnow naleznete na https://www.missionwinnow.com/.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz