fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Lukáš Dvořák hlavní hvězdou Galavečeru thajského boxu na Prague Harley Days

Galavečer thajského boxu – mezinárodní pyramida – 2. 9. 2016 18:00

 3. ročník Prague Harley Days odstartuje už tento pátek. Vedle tří dnů plných silných strojů a zábavy pro celou rodinu stojí za zmínku i vrchol prvního dne akce, a to Galavečer thajského boxu organizace C.M.T.A. V něm se jako hlavní hvězda představí český reprezentant – zápasník Lukáš „Fuki“ Dvořák, který bude bojovat ve váhové kategorii 86,18 kg. V mezinárodní pyramidě se utká se soupeři z Polska, Portugalska a Itálie. Galavečer Muay Thai vypukne v 18 hodin a slavnostní dekorování vítěze pyramidy by mělo být zhruba ve 22 hodin. „Jsme rádi, že se nám i letos podařilo thajský box zařadit do programu Prague Harley Days. Poslední dva ročníky jsme měli na galavečer pozitivní ohlasy a hlavně thajský box dle našeho mínění k Harley-Davidson patří. Například v USA značka aktivně podporuje zápasy MMA,“ vysvětluje Jaroslav Vavřina, pořadatel Prague Harley Days.

8N6A1836

Galavečer MUAY THAI

Letošní Galavečer thajského boxu slibuje opět dokonalou podívanou. Hlavním bodem programu a páteří celé akce bude mezinárodní turnaj v muay thai v kategorii 86,18 kg, kde proti sobě nastoupí 4 reprezentanti. Českou republiku bude zastupovat Lukáš „Fuki“ Dvořák, Itálii Gabrielle Letizia, Portugalsko Malick Tavares a Polsko Lukazs Radosz.

Turnaj je tentokrát koncipován jako pyramida 4 zápasníků, kdy v rámci předzápasového vážení los rozhodne o dvojicích pro eliminační zápasy. Vítězové prvních fightů se pak o celkové vítězství utkají mezi sebou v závěrečném finále. Připomeňme, že Lukáš „Fuki“ Dvořák se právě v loňském ročníku Prague Harley Days stal držitelem evropského profesionálního titulu WMC a bude tak zajímavé jeho boj sledovat i nyní.

Na programu je také dalších 6 fightů, které obstarají zápasníci širšího výběru reprezentace ČR a jejichž vítězné body se budou započítávat do tabulek nejvyšší domácí soutěže – Super Ligy.

Galavečer odstartuje už v 18 hodin a jeho vrchol je očekáván okolo 22 hodiny, kdy by měl být znám i vítěz celé pyramidy. Po skončení zápasů program pokračuje koncertem hlavního hudebního hosta Sabiny Křovákové.

Plakat PHD 2016 ThaiBox

Prague Harley Days 2016

Praha už za týden zažije 3. ročník Prague Harley Days, který je letos poprvé třídenní. Jedním z hlavních bodů programu je i spanilá jízda, která tentokrát míří na Staroměstské náměstí, jež v jeden moment obsadí zhruba 1 500 harleyářů. V plánu jsou i zkušební jízdy v rámci Demo trucku, výstava motocyklů, od historických kousků až po nejnovější modely, ale i zábava pro celou rodinu, kde nechybí ani relaxační zóna pro ženy a pro nejmenší bude připravena Mattel family zóna s workshopy i nejnovějšími panenkami Barbie a Monster High či autíčky Hot Wheels.

Prague Harley Days 2016, tak dokonale boří mýty napříč společností a zpřístupňují motorkářský styl široké veřejnosti.

Vstupenky je možné zakoupit na: http://www.pragueharleydays.cz/vstupenky, za jednotnou cenu 300 Kč na všechny 3 dny. Vstupné platí jen muži. Ženy a děti ZDARMA.

Více informací o Prague Harley Days na: www.pragueharleydays.cz.

Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson.
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.cz.

Text a foto: TZ

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz