fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

LiveWire Experience Tour 2015 odstartovalo!

LIVEWIRE EXPERIENCE TOUR 2015

5 zastávek evropského tour – Pro ČR exkluzivně na Prague Harley Days

Všichni jezdci a motocykloví nadšenci měli nedávno ve Velké Británii jedinečnou možnost prostřednictvím svých ohlasů přispět k budoucnosti projektu LiveWire – prvního elektrického motocyklu Harley-Davidson. Právě ve Velké Británii odstartovalo letošní LiveWire Experience Tour, které zavítá ještě do dalších 4 evropských zemí včetně sousedního Německa. Češi se navíc s prvním elektrickým Harleyem budou moci unikátně seznámit i mimo toto tour – na letošních Prague Harley Days první zářijový víkend.

 2014 Annual Dealer Meeting, ADM, EXPO, LiveWire, Demo

Díky prozákaznicky orientované strategii Harley-Davidson měli návštěvníci první zastávky LiveWire Experience Tour příležitost užít si nejen ojedinělý jízdní zážitek, ale také poskytnout cennou zpětnou vazbu prvnímu elektrickému motocyklu značky. Ačkoli není motocykl určen k prodeji, projekt LiveWire je navržen tak, aby jezdci skutečně poznali vše, co mohou od elektrického a autentického stroje Harley-Davidson, očekávat.

Během akce se sešli jak samotní jezdci, tak i ti, kteří ještě nejezdí, aby okusili zážitek elektrického Harleye alespoň prostřednictvím Jumpstart simulátoru. Celkem se během první zastávky tour s projektem LiveWire seznámilo 230 jezdců a dalších 50 nejezdců si vychutnalo zážitek na simulátoru, který jim poskytl skutečně nefalšovanou zkušenost a reálné vibrace motoru.

Harley-Davidson LiveWire

„LiveWire Experience Tour nám pomáhá načerpat cenné poznatky, díky kterým získáme zásadní informace pro další vývoj našeho prvního elektrického motocyklu. Zpětná vazba od veřejnosti je neuvěřitelná a umožní nám se dále posunout a porozumět novému trhu, kterým jsou právě technologie elektrických strojů a který se rychle vyvíjí,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro střední a východní Evropu.

Projekt LiveWire Experience Tour se nyní přesouvá do Francie (27. a 28. června) a následně během léta zavítá ještě do Itálie, Německa a Nizozemí. Naši jezdci si zážitek z prvního elektrického stroje Harley-Davidson budou moci užít v sousedním Německu, ale především pak první zářijový víkend na 2. ročníku Prague Harley Days, kde bude LiveWire zcela unikátně, mimo své evropské tour.

Připomeňme, že všichni zájemci o jízdu na elektrickém Harleyi mají jedinečnou možnost se prostřednictvím stránek www.harley-davidson.cz zaregistrovat a stát se jedním z tisíce šťastlivců, kteří budou vylosováni a získají šanci se s projektem LiveWire seznámit na některé ze zastávek Experience Tour 2015.

Harley-Davidson Project Livewire in New York

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz