fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Limitovaná edice MV Agusta F3 RC už v České republice!

Limitovaná edice MV Agusta F3 RC už v České republice!

Jsou pozvání, která se neodmítají a tak jsme minulý týden vyrazili do showroomu společnosti Profi-moto.cz (www.profi-moto.cz), abychom si jako první čeští novináři prohlédli žhavou italskou novinku, model MV Agusta F3 Reparto Corse.

 

Značka MV Agusta je sice jistě exkluzivní až dost, ovšem pokud chcete exkluzivitu ještě větší, máte možnost – stačí si pořídit „limitku“ F3 RC.

F3 RC vychází z modelu F3 800, se kterým má společnou základní techniku, tedy krom jiného tříválec o objemu 798 ccm, s výkonem 148 koní (108,8 kW) a točivým momentem 88 Nm. Vzhledem k suché hmotnosti 173 kg je jasné, že tahle motorka poletí jak splašená…a taky že ano, výrobce uvádí maximálku těsně pod 270 km/hod. O to, aby se mašina nesplašila až příliš, se starají špičkové komponenty, například plně stavitelné tlumení (vepředu USD Marzocchi, vzadu progresivní centrál Sachs) a neméně perfektní brzdy – na předku se skví radiální čtyřpístkové monobloky Brembo, vzadu pak dvoupístek stejné značky, to vše podpořeno ABS systémem Bosch 9 Plus s módem „Race“ a RLM (Rear wheel Lift-up Mitigation). Samozřejmostí je třeba i osmistupňová kontrola trakce, čtyři palivové mapy, rychlořazení…prostě už v základu je tahle motorka slušně nadupaná.

A jaký je rozdíl F3 Reparto Corse oproti základní F3? Tak za prvé: F3 RC v „racingové“ grafice je vyrobena v počtu pouze 300 kusů, konkrétní pořadové výrobní číslo pak dokumentuje destička na horních brýlích. To ale samozřejmě není všechno, stroj v rámci téhle limitované série je vybaven exkluzivními páčkami brzdy a spojky, lakovaným krytem zadního sedla, kitem speciálních stupaček, speciálním držákem RZ, plachtou na moto, racingovým zadním stojanem a záslepkami zrcátek. Navíc si můžete vybrat, jaké chcete mít na kapotách číslo a na nádrži figurují zalakované podpisy dvou letošních hvězd MV Agusty, pilotů Julese Cluzela a Lorenza Zanettiho (mimochodem, nejde o žádnou „samolepku“, dotyční jezdci opravdu podepsali každý z tří set kusů této série). Krom toho ještě k motorce obdržíte certifikát v podobě pamětní plakety, opět s pořadovým číslem vaší motorky.

Určitě vás bude zajímat cena – ta je stanovena na 17 090,- Euro včetně DPH. Což se nám nezdá zas tak moc…ta motorka je prostě nádherná!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz