fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Letní soutěžení na druhou! – uzavřeno

Protože je červenec dobou odpočinku a čas soutěžit s námi si najde i jinak velmi vytížený jedinec, máme pro vás hned dvě soutěže.

 

1) Soutěžíme o kšiltovku a tričko Yamaha MT!

Příznivci značky Yamaha mají letos u nás žně, protože už podruhé vyhlašujeme soutěž o její značkové oblečení. Tentokrát můžete vyhrát kšiltovku a tričko z edice MT a jsou to hodně povedené kousky. Soutěžní otázka je tentokrát tipovací. Máte uhodnout, kolik motocyklů MT-07 všech verzí se v roce 2016 v ČR prodá do 31.7.2016? Kdo bude nejblíže, tomu poputuje odměna za dobrý odhad. Při více správných odpovědích bude brána jako výherní první správná došlá odpověď.

N16-IH000-A0-00-mt-cap-antraciet-studio-001

B16-ET102-A0-0L-mt-t-shirt-antraciet-L-studio-001

2) Soutěžíme o helmu MBW Mania!

Druhou soutěž do letního čísla jsme připravili ve spolupráci se značkou MBW, která nám poskytla jako výhru helmu MBW Mania. Jedná se o integrální přilbu pro sportovní účely s výsuvnou sluneční clonou, uzavíratelným větracím systémem a integrovaným spoilerem. Ve výbavě nechybí ani bradový a nosní deflektor a vyjímatelná pratelná antiseptická výstelka. Stačí správně odpovědět na otázku „Z jakého materiálu je helma vyrobena?“ a můžete být tím dítkem štěstěny, kterému helma přistane doma.

Mania Torro 2

Mania Torro 1

Odpovědi na soutěžní otázky posílejte do 1.8.2016 na e-mail asistent@motorbike-czech.cz a do předmětu uvádějte hesla Yamaha MT nebo MBW Mania. U odpovědí uvádějte své plné kontaktní údaje (tedy jméno a příjmení, adresu a telefon). Hodně štěstí v letním soutěžení a pamatujte – kdo si hraje, nezlobí!

 

Minulý měsíc jsme měli hned dvě soutěže. První se týkala oblečení značky Yamaha – měli jste možnost zkusit štěstí a v soutěži hrát o kšiltovku a tričko z kolekce MT. Stačilo si tipnout, kolik motocyklů Yamaha, všech verzí modelu MT-07, se v ČR prodá do 31.7.2016? Jako obvykle se výherce a tentokrát i správnou odpověď dozvíte na našem webu www.motorbike-czech.cz.

Správná odpověď je: 160 kusů.

Nejblíže se svým tipem přiblížil pan Richard Vlasák z Pardubic. Gratulujeme! :)

Další šanci na výhru jste v červencovém čísle měli, pokud jste nám odpověděli na otázku k soutěži pod heslem MBW Mania. Soutěžilo se o helmu MBW Mania a šanci vyhrát ji měl každý, kdo nám poslal odpověď na otázku „Z jakého materiálu je helma vyrobena?“ Komu tedy tato líbivá integrální sportovní přilba poputuje? Na našem webu www.motorbike-czech.cz bude od středy k mání vyhodnocení i této soutěže. Výhercům gratulujeme a těšíme se, jak se poperete s další záludnou soutěžní otázkou.

Výhercem se stal Martin Hlavica z Vlachovic, také gratulujeme a ať dobře slouží! :)

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz