fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

KYMCO AK 550i

Nové příslušenství – držák na topcase a postranní kufry

Novinka letošního léta, model KYMCO AK 550i, obdržel zákazníky dlouho očekávané příslušenství ve formě kompletního transportního systému od španělského výrobce SHAD. Tento transportní systém sestává z držáku na topcase, držáku bočních kufrů a samotných kufrů ve dvou variantách a velikostech.

kombinace topcase SH 58 X a bočních kufrů SH 36

Majitelé cestovních maxiskútrů Vám potvrdí nepsanou pravdu – totiž, že objem ničím nenahradíš. Zde je samozřejmě myšlen zavazadlový prostor, kterého na cestách není nikdy dost, a tak jsme přesně podle tohoto sloganu nyní uvedli na trh kompletní transportní systém pro naši vlajkovou loď, model AK 550i.

Držák Top Case

Samotný držák pod topcase lze namontovat samostatně nebo ve spojení s držákem bočních kufrů. Jednou z mnoha variant je montáž opěrky pro spolujezdce spolu s madly. Na držák lze osadit libovolný topcase z nabídky výrobce, bočních kufrů lze vybírat ze dvou typů – SH 23 a SH 36.

SHAD opěrka spolujezdce

Pro využití plné transportní kapacity je ideální kombinace topcase SH 58 X a bočních kufrů SH 36. Pak činí celkový úložný prostor famózních 130 litrů. Takto vybaven se AK 550i stává plnohodnotným cestovním strojem přesně podle hesla “SUPER TOURING”.

Toto příslušenství lze objednat u všech prodejců značky KYMCO. Podrobnější informace a ceny obdržíte na stránkách www.kymco.cz v sekci Download / Příslušenství.

text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz