fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Kuličku neohneš, říká Ondra Ježek po Misanu a zve fanoušky na testy do Brna

Vydařené tréninky, skvělá kvalifikace, maximální úsilí a přesto nakonec nevydařený závod. Český jezdec z týmu TripleM by Barni Racing Ducati Ondra Ježek obsadil v šestém závodě sezony Světového poháru Superstock 1000 osmé místo. Z výsledku byl zklamaný, ale nedělal z něj tragédii. Dobře věděl, že pro úspěch udělal vše, co mohl. Nyní se těší na testy do Brna i na dovolenou.

69-DSC_8741

Ondro, z osmého místa v Misanu si nebyl dvakrát nadšený. Jak se na svůj nejhorší výsledek letošní sezony díváš s odstupem několika dnů?

Byl to opravdu zvláštní závod. Vůbec nevím, co se stalo. Cítil jsem se na motorce hodně zvláštně, zajížděl časy o více jak vteřinu na kolo pomaleji a nedokázal zrychlovat. Zběžná analýza dat neprokázala žádné anomálie, co se týče motorky. Nedá se nic dělat, i o neúspěších je závodění. A podobné neúspěchy jsou to, co vás může posunout dopředu. Je potřeba se tím příliš neubíjet, trošku si od motorek odpočinout a začít se poté připravovat na další část sezóny.

69-DSC_7828

V Misanu si měl slušný fanklub. Na fotkách byly vidět i nějaké transparenty. Zaregistroval jsi je?

To je jasné, že zaregistroval a všem moc děkuji za podporu. Až do kvalifikace jsem všem mým fanouškům, troufám si říct, dělal radost. Závod bohužel nevyšel, za což se omlouvám. Ale jak se říká, kuličku neohneš!

 

Máš za sebou šest závodů a v průběžném pořadí jsi klesl na čtvrté místo. Jak tohle bereš?

Nějak mě to nežere, na třetí příčku se pořád dá dostat a já udělám vše pro to, abych se na bednu v celkové klasifikaci dostal.

JygGkryd9-EgmWCBqcF3o9RBvXe7tHZghJBMAENCvn4,XzWpLfiWG1TnNhVtleg1J9HYlOSTNhY5WUldyCCSX-o

Světový pohár Superstock 1000 má teď prakticky tříměsíční pauzu. Naznač, jak budeš tento čas trávit?

Tříměsíční pauzu vyplníme volnem, tréninkem i doplňkovými závody. Začínám příští týden v italských Dolomitech, kam tradičně jezdím trénovat na kolo. Je to má nejoblíbenější akce v roce. Poté mě čekají dvoudenní testy 8.-9.7. v Brně, kam bych tímto chtěl pozvat všechny fanoušky, kteří by náš tým chtěli vidět naživo v akci. Na přelomu července a srpna pojedeme mistrovství Německa ve Schleizu. Poté bude měsíc volno a těsně před závody v Jerezu budeme na této trati absolvovat dvoudenní testování.

 

Čeká tě taky nějaká dovolená? Prozraď, kam tě to láká?

Musím se domluvit s přítelkyní Šárkou a asi nechám výběr na ní.

IMG-20150620-WA0012Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz