fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Kapitáni FMX Gladiator Games odtajněni. Nate Adams a Adam Jones míří do Prahy.

fmx-gladiator-games-24-10-2015-119

Zvuk motoru, adrenalin v krvi a našlápnutá atmosféra. Už 19. listopadu se pražská O2 aréna opět zachvěje v základech. Největší freestyle motokrosový svátek se nezadržitelně blíží a do Prahy míří špičky světové scény FMX. Čtyři kapitáni Libor Podmol, Martin Koreň, Adam Jones a Nate Adams povedou své týmy do bojů o nejefektnější triky. Z našich jezdců nebudou chybět Filip Podmol, Matěj Česák, Zdeněk Fusek nebo Radek Bílek, ze zahraničních hostů přijedou Gilles Dejong, Alex Kolesnikov, Davide Rossi, Jamie Squibb, Matteo Botteon, Erick Ruiz, Daniel Bodin a Jason Cesco. Na diváky letos čeká překvapení, poprvé v historii dostanou jedinečnou možnost dostat se také do zákulisí nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Organizátoři připravili také speciální set up a show se vrací ke své podstatě založené na gladiátorských zápasech.

fmx-gladiator-games-24-10-2015-27

Kdo navštívil některý z předchozích ročníků FMX Gladiator Games, určitě si živě vzpomene na elektrizující atmosféru v O2 aréně, kdy jezdci na motorkách za doprovodu hudby a světelné show létají do výšky a předvádějí triky, při kterých se tají dech. Show FMX Gladiator Games byla první „nehokejovou“ akcí, která dokázala několikrát po sobě vyprodat O2 arénu. Zároveň tato událost napomohla českým jezdcům prosadit se v FMX na mezinárodní úrovni. Předchozí ročníky už představily mnohé zajímavosti a extrémní výkony, při kterých jezdci otestovali hranice svých možností. Létající sněžné skútry, salta na motocyklech Harley-Davidson, jezdecké „vláčky“ nebo paralelní skoky. Každý rok organizátoři připraví pro diváky něco nového a show zatraktivňují také nové technologie. Ani tentokrát tomu nebude jinak. „Letos jsme se odvážili změnit set up. Maximálně využijeme celé plochy a prvně v historii postavíme v aréně 4 dopady. Scéna bude situována do kříže, takže jezdci budou lítat přes sebe. Všichni diváci v hale tak budou mít možnost vidět celý skok z boku,“ popisuje Marek Rejman, zakladatel a organizátor FMX Gladiator Games.

cz_fmx_gladiator_games

 

Během večera bude také pokřtěna knížka Deník Libora Podmola a pro milovníky létajících motorek je připraveno i další překvapení. Diváci s platnou vstupenkou mají do haly přístup už od 16 hodin a dostanou možnost projít si jezdeckou plochu i zázemí, prozkoumat rampy a doskočiště z nové perspektivy, setkat a vyfotit se s jezdci na autogramiádě. Celá stage i backstage a také jezdci budou před začátkem akce jen jejich. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal.

cz_fmx_gg

www.fmxgladiatorgames.com

gg-4336-1

 

Text a foto:TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz