fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Italský lifestyle na Vánoce s Vespou!

Vánoce se blíží, začíná hledání dárků pro své milované. Tradiční italská značka Vespa nabízí inspiraci pro perfektní italský styl života. Ať už stylovou módou nebo populárním příslušenstvím, s Vespou každý najde ten správny dárek pod vánoční stromeček.

„Vespa nejsou jen skútry…,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto, a jedním dechem dodává: „…ale hlavně celkový životní styl. Pro milovníky Vespy proto máme atraktivní kolekce originální módy a dárkových předmětů. Z letošní vánoční edice, která je pro naše zákazníky a fanoušky italské kultovní značky kompletně k dispozici u našich prodejců Vespa, jsme vybrali několik vytříbených kousků – o ty si každý může zasoutěžit na našem Facebooku!“

 

Loni sedmdesátiletá Vespa vykročila do osmého desetiletí své existence s mladistvým elánem a všudypřítomným italským stylem. Módu „Made in Italy“ dokonale ztělesňuje vesta z kolekce Vespa, která skvěle zahřeje milovníky italské kultovní značky v chladnějším počasí. Vesta je ušitá z kvalitního prodyšného nylonu, jehož povrch odpuzuje vodu a chrání tělo před nápory nepříjemného větru. Stylovým kouskem v tmavé barvě s kontrastním červeným zdrhovadlem a legendárním logem Vespa lze fanoušky italských strojů potěšit pod stromečkem již za 2499 Kč.

 

 

 

S vestou Vespa skvěle ladí kšiltovka z tmavomodré bavlny, na níž je vyšité logo Vespa. Životní styl Vespa totiž odložením přílby na konci každé jízdy zdaleka nekončí. Kšiltovku si lze přizpůsobit velikosti hlavy stuhovým uzávěrem vzadu. Elegantní módní doplněk je nabízen za 750 Kč.

 

 

 

 

 

 

Skútry Vespa si snadno poradí i s přepravou nákupu, který jezdec snadno uloží do praktické tašky Vespa s odolnými uchy a dostatečným prostorem i pro všechny věci každodenní potřeby, ať se jedná o klíče, peněženku či mobilní telefon. Bavlněná taška se stylovým vyšitým motivem se může stát nepostradatelným pomocníkem za pouhých 390 Kč.

 

 

 

 

 

Pravá italská káva z dekorativních šálků Vespa je skvělým startem do nového dne. Čtyřdílná sada zahrnuje dva šálky a dva podšálky v atraktivních barevných kombinacích s nadčasovým motivem skútru Vespa. Tento dárek z letošní vánoční kolekce Vespa přijde na 650 Kč.

 

 

 

 

 

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz