fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Honza Toužimský a jeho nová láska: Motocykl Harley-Davidson V-ROD Muscle

Zpěvák kapely Arakain Honza Toužimský si ještě před startem podzimního turné s kapelou udělal radost! Pořídil si totiž zbrusu nový silný stroj, a v jeho případě nemůže být řeč o ničem jiném než o motocyklu Harley-Davidson. Aktuálně tak osedlal model H-D V-Rod Muscle, který patří k nejvýkonnějším motocyklům značky a se kterým se tak pomyslně vrátil ke svým začátkům na H-D. Navíc nabitý plán turné čítající celkem 25 zastávek je dokonalou šancí, jak se s motocyklem sžít, skvěle si vyčistit hlavu a získat potřebný přísun energie, který je pro koncerty nezbytný. Samozřejmě, dokud počasí dá.

 

Honza jezdil od svého dětství prakticky na všem, co mělo dvě kola. Opravdový zlom však přišel zhruba před třemi lety, kdy měl možnost vyzkoušet si motocykly Harley-Daividson. Zde se zrodila skutečná láska a od té doby sice Honza několik modelů vystřídal, ale značce zůstal věrný. „Poznal jsem, že Harley-Davidson jsou motocykly, které mají duši a navíc se dobře ovládají a mají skvělé jízdní vlastnosti. Prostě daleko od všech mýtů, které o značce kolují. Měl jsem možnost jezdit na strojích určených pro krátké pohodové cesty, ale i na motocyklech touring řady, které jsou určeny pro dlouhé cesty, pojmou všechny vaše kufry, a po jízdě se necítíte ani trochu unavený,“ říká Honza Toužimský.

honza-touzimsky_sabina-krovakova_novy-motocykl_1

Nyní však nastal čas změny a tak se začátkem září osedlal zpěvák nejvýkonnější motocykl H-D V-Rod Muscle. „Prožívám teď adrenalinové období a chci si užívat krátké a rychlé cesty, výlety a poznávání, a na ně je V-Rod prostě dokonalý,“ popisuje nadšeně Honza a zároveň přiznává, že už musel udělat první „bezpečnostní“ opatření. „Snažím se jezdit předpisově, ale pokud usednete právě na V-Rod, tak si užíváte jízdu a rychlost si skoro neuvědomujete. Musel jsem si proto odmontovat čelní plexisklo, aby mi vítr nedovolil jezdit tak rychle,“ směje se Honza.

honza-touzimsky_sabina-krovakova_novy-motocykl_2

Zpěvák přešel k motocyklu H-D V-Rod Muscle z modelu Street Glide, který patří mezi cestovní motocykly značky a na kterém se s ním svezla dokonce i Lucie Bílá. U H-D začínal na stroji Breakout, jenž je rovněž stvořen pro kratší pohodové cesty a tak se se současným modelem prakticky vrací ke svým začátkům.

 

Připomeňme, že Honza jen za loňskou sezónu najel 20 000 km a mezi nejzajímavější cesty patří například trip podél Španělského pobřeží, do Andorry, Francie a zpět. Letos si asi nejvíce užíval ve švýcarských Alpách, kde měl možnost poznat a projet krásnou krajinou, horskými průsmyky a zažít i adrenalinové stoupání.

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz