fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley-Davidson startuje 5. ročník Battle of the Kings!

Češi poprvé v roli porotců customů Kanady a Japonska!

 

THE BATTLE OF THE KINGS 2019

5. ročník – start hlasování – customy Japonska a Kanady

PRAHA, 14. února 2019 – Harley-Davidson spouští hlasování v dalším, již 5. ročníku, soutěže dealerských přestaveb Battle od the Kings, a opět ve velkém stylu! Ročník 2019 je vůbec nejrozsáhlejším za celou dobu historie soutěže a postupně se do něho zapojí prakticky všechny regiony, včetně obrovského trhu USA.  Pro region střední a východní Evropy však letošní ročník znamená rovněž jednu výraznou změnu. Poprvé, po čtyřech letech v něm nenajdeme žádnou stavbu pocházející z dealerství regionu CEE, který lze považovat za vůbec nejúspěšnější, kdy ani v jednom z předešlých čtyřech ročníků nechyběl v grand finále. I přesto ale široká veřejnost nebude ochuzena o jedinečnou atmosféru soutěže a nadšení z originálních soutěžních customů a bude moci od 14. února spolurozhodnout o svých favoritech, tentokrát však z dealerství Harley-Davidson z Japonska a Kanady. Hlasování bude probíhat na speciální stránce http://customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/ a potrvá přesně měsíc, až do 14. března.

 

5. ročník Battle of the Kings se nese v duchu neomezených možností, což platí nejen s ohledem na geografické zastoupení, ale i v rámci upravovaných modelů. Jednotlivá dealerství si tak mohla vybrat z modelových řad Street, Sportster, Softail a Touring čítajících dohromady 34 strojů. Jediné, co bylo pro dealerství limitující byl omezený rozpočet a čas.

 

Poprvé za celou dobu soutěže se Battle of the Kings uskuteční bez zástupců regionu střední a východní Evropy, tedy prakticky bez svého nejúspěšnějšího regionu. „Letos jsme se rozhodli Battle of the Kings vynechat, a tak trochu dát šanci i jiným regionům, aby se se svými stavbami mohly podívat do grand finále,“ říká s nadsázkou Michal Fric, marketingový manažer Harley-Davidson pro střední a východní Evropu a dodává: „Za čtyři roky soutěže jsme byli v grand finále právě čtyřikrát, což se myslím nikomu dalšímu nepodařilo. Naše dealerství se tak letos stanou diváky a budou čerpat sílu, energii a možná i nové jedinečné nápady a inspiraci, aby se v případném dalším ročníku mohla ukázat v plné parádě. Zároveň ale nechceme ochudit motocyklové nadšence, a tak zprostředkujeme možnost hlasování pro unikátní stavby Harley-Davidson Japonsko a Kanada.“

 

Nakonec hlasování pro natolik odlišné regiony jako je Japonsko a Kanada může znamenat příjemné zpestření, nahlédnutí do práce dealerství, která jsou od našeho regionu vzdálena tisíce kilometrů, vyznačující se jiným smýšlením a kulturou, což se nepochybně odrazí v jejich pojetí úprav motocyklů., i pohled na jejich osobité pojetí a inspiraci, která pro nás často není každodenní záležitostí.

 

Doplňme, že vítěz Battle of the Kings 2019 bude znám v listopadu 2019, kdy bude slavnostně vyhlášen a korunován na veletrhu EICMA v Miláně. Právě na EICMA 2019 proběhne grand finále, kde se mezi sebou utká pět nejúspěšnějších přestaveb.

Oficiální stránka Battle of the Kings: http://customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/.

 

Harley-Davidson

Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na http://www.harley-davidson.cz.

 

 

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz