fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley-Davidson otevírá nový shop v centru Prahy

SMB_4718

První downtown shop Harley-Davidson otevřel v Praze

Harley-Davidson otevírá svůj první samostatný H-D downtown shop v Praze. Ten se nachází přímo v centru Prahy, kousek od Staroměstského i Václavského náměstí, na adrese Havelská 25, Praha1. V sotrimentu obchodu tak všichni zájemci naleznou, jak klasické oblečení Harley-Davidson, tak i módní kousky řady Dark Custom cílící především na mladé zákazníky. Nechybí pak samozřejmě ani dárkové předměty a doplňky, a to jak oděvní, tak například i designové kousky pro domácnost.

 

 

 

 

 

Od nově otevřeného downtownshopu si Harley-Davidson slibuje větší zpřístupnění značky veřejnosti, především díky skvělé lokaci obchodu a jeho výborné dostupnosti. V sortimentu obchodu jsou vedle oblečení a doplňků zastoupeny i drobné dárkové předměty s motivy PRahy a logem značky.

H-D downtown shop v Havelské ulici je tak skutečně prvním samostatným obchodem značky. Svým zaměřením cílí i na „nejezdce“, kterým ukazuje, že stylové, kvalitní a neokoukané oblečení si mohou dopřát i bez toho, aby vlastnili motocykl. Navíc dárkové a designové předměty jsou skvělou prozorností skutečně pro každého.

Připomeňme, že ostatní H-D shopy, kterých je v ČR pět, jsou pak součástí oficiálních dealerství značky. Z řad zákazníků jej proto navštěvují především jezdci, kteří v nich většinou řeší servis a úpravy vlastních motocyklů nebo se setkávají s dalšími jezdci. Prvním H-D shopem byl obchod, který se nachází v areálu pražského dealerství na Malvazinkách (K Měchurce 12, Praha 5).

Více info na: www.harley-davidson-praha.cz

Text:TZ

Foto: Ivan Bezděk

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz