fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Harley Davidson Discover More v České republice

Ve čtvrtek 25.6. proběhla v pražském dealerství Harley Davidson Na Šalamounce neformální snídaně s výhercem práce snů – projektu Discover More. V rámci tohoto počinu Harley Davidsonu, se mohl každý ucházet o dvouměsíční práci snů, která spočívá v objevování krás světa ze sedla Harley Davidson. Tučná výplata k tomu a model HD Street Glide, na kterém jízdu absolvujete vám taky zůstane. Kdo by to nechtěl?

Z desetitisíců přihlášek, které se do Harley Davidsonu začali linout, vybrali nakonec Luise Castillu z Francie, který se prezentoval nejlépe ze všech kandidátů a projevil největší nadšení a originální pohled na svět.

DSC_8031

Během pohodového setkání na Šalamounce nám Luis vyprávěl, jak se mu cestuje, co ho nejvíc na cestování baví a také, co se mu z cesty zatím líbilo nejvíc. Středně vzrostlý tmavovlasý upovídaný a hlavně neustále se usmívající chlapík kolem sebe šířil pohodu a bavil nás nejrůznějšími historkami. Podle štábu, který ho na cestě doprovází, je Luis zábavný, akční a je vidět, že ho poznávání nových míst opravdu baví.

„Výhra mi změnila život. Je úžasné cestovat a poznávat tolik míst a lidí. Mám za sebou už několik cest, ale tahle je úplně jiná. Hodně jsem změnil pohled na komunitu Harley Davidson. Do teď jsem je vnímal jako zarostlé drsňáky, se kterými vás moc nenapadne se zastavit na kus řeči. Ale všechno je jinak. Lidé se zastavují, když mě potkají a jsou velice vstřícní, zábavní, prostě normální. Když potkám někoho na Harley, tak si se mnou chtějí vyměnit zkušenosti, ptají se a jsou přátelští. Je to opravdu splněný sen a tohle zjištění je jako třešnička na dortu.“

DSC_8014

Po snídani vyrazil k dalšímu místu na trase, německému Berlínu, kam ho doprovázel ambasador značky Honza Toužimský ze skupiny Arakain. Ten, jak všichni vědí, je dlouholetým příznivcem značky Harley Davidson a sám aktivně jezdí (a podle toho co jsem viděla na společných vyjížďkách, jezdí hooodně dobře).

DSC_8039

Česká republika je jeho devátou zemí v pořadí a podle jeho slov tady nebyl naposledy. „Jsem nadšený a moc se mi tu líbí. Historické skvosty, nádherná příroda a úžasně se klikatící silničky jako stvořené pro ježdění na motorce. A pak je to Praha, úplně jsem jí propadl. Určitě se sem ještě vrátím a zůstanu déle v rámci některých svých dalších cest.“

Jeho cestu můžete sledovat na facebooku:

https://www.facebook.com/hashtag/discovermore2015?source=feed_text&story_id=728283127282259

Text a foto: Jana Kolací

DSC_8046DSC_8018DSC_8069DSC_8053DSC_8061DSC_8063

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz