fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Grand Prix České republiky se blíží, poslední měsíc zvýhodněných cen!

Již za necelé 2 měsíce se na brněnském Masarykově okruhu opět rozburácí motory speciálů mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP. Průběh letošního šampionátu slibuje vzrušující podívanou. Řada jezdců změnila stroj či stáj, v šampionátu se objevil nový tovární tým KTM a také řada nových neokoukaných, ale velmi rychlých jezdců. Dominance Marca Marquese z posledních let se letos nepotvrzuje, nestárnoucí Valentino Rossi se stále snaží vzdorovat času a svým o generaci mladším soupeřům, Jorge Lorenzo si zvyká na silnou, ale těžko ovladatelnou Ducati a tak zatím vévodí průběžnému pořadí šampionátu nová hvězda – Maverick Viñales na stroji Yamaha. Jak to však dopadne na jezdci oblíbené, avšak technicky velmi náročné brněnské trati, která vyžaduje značné zkušenosti? A jak se bude dařit českým zástupcům v kategoriích Moto3 a MotoGP?

Moto-GP-2017_480x300online

Letošní Grand Prix České republiky se koná dříve, než bývalo zvykem, hvězdy MotoGP tak zavítají do Brna již první srpnový týden, konkrétně 4. – 6. srpna. Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou unikátní tratě ležící v lesích na okraji Brna. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky z centra města i v okolí Masarykova okruhu.

Spolek pro GP ČR Brno, který od loňského roku závod MotoGP v Brně organizuje, zahájil prodej vstupenek před Vánoci a v tuto chvíli hlásí „vyprodáno“ v případě speciálních vstupenek „Pitwalk/Paddock“, vstupenek „Camp A“ a také v případě nových vstupenek „VIP Start“. Zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, které zároveň umožňují pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách, by neměli váhat, neboť volných míst velmi rychle ubývá.

Pozor všechny druhy vstupenek lze nyní zakoupit až s 25% zvýhodněním, tato možnost však potrvá již jen měsíc, konkrétně do 15. července! Neváhejte tedy a pořiďte vstupenky prostřednictvím Turistického informačního centra Brno, buď v jeho informačním centru na Panenské 1 nebo online na stránkách gp.ticbrno.cz.

Více informací na czechgp.com a gp.ticbrno.cz

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz