fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Goodyear uvede na trh třístopá vozítka e-Go

GOODYEAR UVEDE NA TRH PRVNÍ ŘADU EKOLOGICKÝCH TŘÍSTOPÝCH VOZÍTEK PRO DOPRAVU VE MĚSTECH I PRO OUTDOOROVÉ NADŠENCE
Untitled
Řada vozidel zkonstruovaných s cílem maximální robustnosti a odolnosti zahrnuje dva modely – Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2. Oba jsou určeny pro snadnou a dynamickou dopravu, jejíž přednosti ocení zejména uživatelé ve městech. Obě dvě nehlučné tříkolky Goodyear byly navrženy a vyrobeny tak, aby uživatelům nabídly přesné řízení a vysokou kvalitu. Mohou dosáhnout maximální rychlosti 45 km/h.

e-Go 1 je lehké, jednoduše skladné a přenosné vozítko pro dopravu ve stoje, zatímco e-Go 2 je stabilní, výkonný dopravní prostředek pro sedícího řidiče se speciálním systémem odpružení, který zajišťuje dostatečně vysokou úroveň pohodlí.

Modely Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2 pohánějí Li-Ion akumulátory, což prodlužuje jejich životnost. Akumulátory lze jednoduše dobíjet doma nebo venku. Vozidla mají dojezd 100 kilometrů.

Díky dvěma předním kolům, která rozšiřují záběrovou plochu a pomáhají snižovat brzdnou vzdálenost, poskytují trojkolky Goodyear stabilitu přijízdě. Jsou inovativní a spolehlivé a jejich kvalita odpovídá všem ostatním produktům značky Goodyear.

image003

Modely Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2 pomáhají zvyšovat pohyblivost a šetří čas, peníze i životní prostředí. Vozidla s nulovými emisemi a bez spalovacího motoru pohání ekologická a ekonomická elektrická energie. Umožňují, aby se lidé při dojíždění do práce nebo při jiné dopravě vyhnuli zácpám v dopravních špičkách, problémům s parkováním a placenému parkování.
Trendová vozidla Goodyear e-Go 1 a Goodyear e-Go 2 jsou v duchu tradice inovací značky Goodyear v čele „zelené” mobility a souvisí s potřebami těch, kdo ve městě dojíždějí do práce, profesionálů i outdoorových nadšenců, kteří chtějí cestovat ekologicky.

Untitled2

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz