fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Dymokury + pozvánka na akci „Ukončení sezony s K2 moto a rádiem Beat“

O uplynulém víkendu se odehrál poslední road racingový podnik na domácí půdě, který zároveň uzavřel i letošní sezonu našeho týmu Motopoint s jezdeckým obsazením Michal Indi Dokoupil #23 a Veronika Hankocyová #53

pavel-salaba3

Když se zrušil poslední irský podnik v Killalane a Indi se tak stal mimo jiné Mistrem Irska ve třídě Supersport do 400ccm a Veronika se umístila celkové na 3.místě ve třídě Junior Support, tým Motopoint se rozhodl nechat poslat zpět z Irska motocykl specifikace Supertwin, aby se mohl zúčastnit závodu v Dymokurech. V Čechách zbyl ještě jeden motocykl Kawasaki ER6F, na kterém Indi vyhrál v Těrlicku, a Veronika s ním úspěšně dojela osmá v Hořicích a zároveň na něm odjela i oba závody při Jarní ceně Brna. Bohužel těsně před závodním víkendem bylo jisté, že motocykl nestihne přijít včas, a tak si naši jezdci střihli o to, kdo pojede. Přestože kvalifikaci vyhrál Indián, zasáhla vyšší moc a závodu se nezúčastnil ani jeden z našich jezdců!

pavel-salaba4

Michal Indi Dokoupil #23

„Nápad Motopointu svézt se v Dymokurech jsem rozhodně přivítal! Neseděl jsem na motorce od konce července, prošvihl jsem celý podnik Ulster Grand Prix, tak jsem se těšil zpátky do sedla! Bohužel dopravní společnost nestihla twin dovézt včas. Yamaha R6 zůstala v Irsku, protože nás tam čeká ještě jeden okruhový závod Sunflower v říjnu, ale doufal jsem, že se tu svezu aspoň ve twinech. S Verčou jsme si nakonec o to střihli, a do kvalifikací jsem nastoupil já. Oba měřené tréninky jsem se slušným náskokem vyhrál, ale v posledním kole mi zhasl motor. Něco v něm zachroupalo a bylo jasný, že je po závodě. Popravdě jsme to čekali mnohem dřív. Byl to náš nejstarší úplně první motor, po třech repasích, takže už měl nárok na to odejít do věčných lovišť, ale škoda, že to ještě těch pár kol nevydržel. Ostatní náhradní motory jsme poslali na TT a pak do Irska, a už se nepočítalo s tím, že na této motorce ještě někdo letos vůbec pojede. Když jsme nemohli jet oba, tak nakonec nejel nikdo :-D“

pavel-salaba2

Oba závodníci se i přesto zúčastnili nedělního programu, když ve třídě Twin předali vítězům ceny a v depu se potkali s fanoušky, které tak aspoň měli příležitost osobně pozvat na akci K2 moto s.r.o v Jánských lázních, která se koná už tuto sobotu 24.9.2016.

dymokury2016-7

Více o akci na facebookových stránkách: www.facebook.com

Za tým Motopoint bychom Vás také chtěli pozvat na toto rozloučení se sezonou. Chybět nebudou předváděcí motocykly Yamaha, náš tým Motopoint s jezdci i s twinem, který dorazil v pondělí, nebo kaskadérská show Mirka Sporťáka Freye. Více informaci najdete na stránkách www.k2moto.cz/novinky!

pavel-salaba5

Děkujeme za letošní perfektní sezonu, při které se nám podařilo získat dalšího stříbrného Merkura na TT, zlepšit časy na jedno kolo, získat titul v Irsku – kolébce road racingu, a posunout se tak na další metu. Nyní se už plně soustředíme na přípravu pro rok 2017!

pavel-salaba

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz