fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Srpnová soutěž o knížku One Percenter Land – uzavřeno

 

p_max_size

V srpnu si dáme trochu oddych a soutěžit budeme o potravu pro knihomoly. A ne o ledajakou krmi, ale samozřejmě s příměsí motorkářské tématiky. Konkrétně o  knížku One Percenter Land, která vás zavede do tajů motorkářských klubů s detektivní zápletkou. Profesor kriminologie dostane nabídku, která se neodmítá a pustí se do mapování fungování moderních psaneckých organizací za podpory vládní finanční podpory. Zároveň zjišťuje, že jeho úkol se týká i jeho vlastní rodiny. Zakládajícím členem jedné takové organizace je i jeho otec, kterého musí najít. Víc si tři z vás přečtou sami, až jim od nás dorazí výhra. Soutěžní otázka je tentokrát jednoduchá: Kdo je autorem knihy One Percenter Land?

Své odpovědi posílejte, jako vždy, na email asistent@motorbike-czech.cz a to do 5.9.2016 pod heslem: One Percenter Land. U odpovědí uvádějte své plné kontaktní údaje (tedy jméno a příjmení, adresu a telefon). Nápovědu najdete na: www.bodyartmag.cz.

 

Udělalo nám obrovskou radost, kolik z vás má zájem se vzdělávat v tématice motorkářského prostředí i za hranicemi naší země a soutěžilo s námi o knihu One Percenter Land. Poutavý příběh této knihy je skvělý způsob, jak strávit čas, kdy se vám nechce nikam ven. Vstupenkou k šanci tuto knihu vyhrát byla odpověď na otázku: Kdo je autorem knihy One Percenter Land?

Jasně, je jím Willian C. Duncan.

Výherci jsou:

paní Bohuslava Valová z Horní Bečvy

pan Vladimír Hill z Brušperku

a pan Libor Cagášek z Velkých Losin

 

Gratulujeme a přejeme příjemné čtení. :)

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz