fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Dunlop představuje nové pneumatiky American Elite s technologií Multitread

Společnost Dunlop uvádí na evropský trh nové pneumatiky American Elite™.

  • Byly navrženy tak, aby dále zlepšily ovladatelnost, kilometrový proběh a pohodlí jezdců cestovních strojů, například motocyklů řady Harley Davidson® FL
  • Technologie MultiTread prodlužuje kilometrový proběh a zlepšuje záběr

Průzkum společnosti Dunlop ukázal, že evropští uživatelé cestovních motocyklů a cruiserů v americkém stylu volají po vyšší přilnavosti pneumatik v zatáčkách a lepší ovladatelnosti, ale nechtějí, aby se to negativně projevilo na jejich kilometrovém proběhu.

Aby vyhověl těmto požadavkům, Dunlop zkonstruoval nové pneumatiky American Elite s technologií Multi-Tread™, která kombinuje odolnou směs ve středu pneumatiky se speciální novou směsí zajišťující dobrou postranní přilnavost v oblasti ramene pneumatik na zadním kole.

Packshot

Pneumatiky American Elite jsou na trhu v devíti rozměrech na přední a 13 rozměrech na zadní kolo, a mohou tak pokrýt celou širokou řadu cestovních motocyklů z produkce značek, jako jsou Harley Davidson, Victory a Indian.

Na přání bílé bočnice amerického stylu

Majitelé cestovních strojů amerického střihu si mohou vybrat i styl bočnic, který se k jejich motorce hodí nejlépe. Několik rozměrů je na trhu například s celou bílou bočnicí nebo s bílým pruhem, který motorce propůjčí klasický americký vzhled.

Packshot

„Naše technologie MultiTread se dočkala dobrého přijetí na evropském trhu terénních a silničních pneumatik, kde pomohla pneumatikám jako RoadSmart III nově nastavit laťku, pokud jde o jejich odolnost a výkonnost. Aplikace podobné technologie na pneumatiky pro modely typu custom, a konkrétně americké motorky, přináší vyšší odolnost, větší možný náklon, lepší stabilitu, lepší přilnavost na mokrém povrchu, neutrálnější charakteristiku řízení a lepší pohodlí pro jezdce,” vysvětlil Andy Marfleet, marketingový manažer Dunlop Europe Moto, důvody, proč Dunlop přešel na technologii MutliTread.

Pneumatiky Dunlop American Elite jsou již v prodeji u všech evropských dealerů Dunlop Motorcycle.

 

Více informací o výrobcích a značce Dunlop Evropa najdete na www.dunlop.cz nebo na twitterovém účtu @DunlopMoto.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz