fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Dubnová soutěž se Sport 5 o motokosmetiku Sonax! Uzavřeno

Soutěž o autokosmetiku Sonax – uzavřeno!

Aktuálně jsme zařadili, vzhledem k tomu, že většina z nás finišuje s přípravou motorky na sezónu, soutěž o autokosmetiku Sonax.

 

Tedy, ona je to sice autokosmetika, ale náš balíček obsahuje produkty, které se dají použít v pohodě i na motorku: jde o aktivní autošampón 2 v 1, odstraňovač hmyzu, sprej na údržbu plastů, utěrky na kůži a konečně i o polituru na leštění a údržbu lakovaných dílů. Prostě po aplikaci prostředků z tohoto balíčku bude vaše motorka jako nová. Teda v případě, že ten balíček vyhrajete. No a pro to musíte něco udělat, jako vždycky.

Protože cenu do soutěže nám poskytla naše spřátelená televize SPORT 5, jediná česká sportovní televize, která je zdarma, logicky se bude týkat soutěžní otázka této tv stanice. Takže se ptáme: „Jak dlouho už tu SPORT 5 pro nás je?“. Pro odpověď se zkuste mrknout na stránky sport5.cz/souteze/.

Správnou odpověď nám pošlete do 30.4.2020 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem SPORT 5 a nezapomeňte jako obvykle uvést i své kontaktní údaje včetně telefonu, bez nichž bychom vás bohužel museli ze soutěže vyřadit a vy byste neměli čím zkrášlit svou mašinu…držíme palce!

 

Uzavřeno!

 

Správná odpověď byla – 12 let. výherci M. Lutovskému z Tábora gratulujeme!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz