fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Doručení vozů a motorek zcela zdarma – Barth auto a moto centrum

Doručení vozů a motorek zcela zdarma. O první internetový autosalon BARTH-GO.cz je zájem

 

 

 

Potraviny, drogerii nebo léky si aktuálně přes internet snaží zajistit mnoho lidí. Nově si lze koupit online ale i auto či motorku – a to buď nové nebo přes operativní leasing. Službu jako první v České republice zajišťuje portál BARTH-GO.cz a o digitální autosalon je velký zájem. „Lidé se chtějí před koronavirem co nejvíce chránit a vyhnout se hromadné dopravě. Proto si objednávají vozy, aby s nimi mohli jezdit do práce nebo jako druhý automobil do rodiny pro manželku,“ prohlásil Michal Burkoň, šéf Autocentrum BARTH, který je autorizovaným dealerem 8 značek osobních a užitkových vozů a 6 značek motorek.

 

Automobilový průmysl čeká náročné období. Několik největších světových výrobců už zastavilo kvůli pandemii provoz a analyzovat se budou ekonomické dopady. Autocentrum BARTH se začátkem roku dostatečně předzásobilo. „Aktuálně můžeme našim zákazníkům nabídnout více než 600 vozů skladem, jsou ihned k odběru. V nabídce jsou jak nové, tak také ojeté vozy anebo motorky,“ upřesnil Michal Burkoň, který pozoruje zvýšenou poptávku po prodejích na operativní leasing BARTH-OPERAK. Od začátku zájem o tuto službu vyrostlo o 25 procent.

Je to způsobené také asi tím, že lidé plánují spíše šetřit a nákup přes operák je pro ně nejschůdnější varianta. Ale nové vozy se rovněž prodávají,“ dodal Michal Burkoň, kdy firma Autocentrum BARTH projekt BARTH-GO spustila v prosinci 2019 jako unikátní službu. Aby si zákazník objednal na webu například škodovku a prodejce mu ji zaparkoval před domem, či dovezl do firmy, to tady ještě nebylo. „U nás ani v zahraničí jsme nic podobného nenašli. BARTH-GO.cz je takový digitální autosalon, kde si mohou zákazníci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce jednoduše a srozumitelně vybrat z toho všeho, co nabízíme,“ oznámil Burkoň.

V současné době lze doručení vozů nebo motorek domů nebo do firmy přes BARH-GO provést zcela zdarma. „Samozřejmě dbáme na zvýšenou hygienu a naši pracovníci mají roušky a dodržují další hygienické opatření,“ řekl dodal výkonný ředitel pardubického Autocentra BARTH a.s., jednoho z největších autorizovaných oficiálních prodejců nových automobilů v Česku. „Fungujeme online na webu BARTH-GO.cz a jsme k dispozici jak na emailech, tak na telefonních číslech, která jsou uvedena na našich webových stránkách.“

Autocentrum BARTH a. s. na trhu působí déle než 20 let, její ročním obrat přesahuje 3 miliardy Kč, ročně prodá okolo 6 000 vozů a zaměstnává přes 250 zaměstnanců ve více než 7 showroomech v Pardubicích a Hradci Králové.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz