fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Distinguished Gentleman´s Ride 2018 už tuto neděli!

Již tuto neděli!

Distinguished Gentleman´s Ride vznikla v roce 2012 v australském Sydney a spojuje příjemné s užitečným. Totiž motocykly v elegantním gentleman stylu a zdraví, v tomto případě tedy spíš nemoci, konkrétně ty spojené s prostatou. Celá akce je charitativní a nese se v odlišném stylu, než jsem zvyklí.

Probíhá současně po celém světě a loni se jí účastnilo 92 000 registrovaných jezdců, kteří ve více než 500 městech po celém světě přispěli na dobrou věc. Za zmínku stojí i působivé provedení akce, která se nese v duchu oldschool strojů. Na společnou vyjížďku městem se tedy potká nemalé množství motorek především klasického vzhledu, jako jsou bobbery, scramblery, café racery a podobně.

Cíle je zvýšit povědomí a informovanost o rizicích rakoviny prostaty, posílit tak prevenci a získat i prostředky na výzkum a léčbu této choroby. Pokud tedy chcete zažít atmosféru této nevšední akce na vlastní kůži a současně tak přispět na dobrou věc, vytáhněte z garáže svého motocyklového Gentlemana, ze skříně svůj elegantní společenský oblek a vyražte vstříc novým zážitkům.

Registrace probíhá na www.gentlemansride.com. U nás se letos akce koná hned v několika městech, jako je Praha, Brno, Třebíč, Plzeň, České Budějovice a Turnov. Termín akce už klepe na dveře – DGR se jede již 30. září!

Kdo nemůže přijet, ale přece jen by nějak přispěl svou troškou do mlýna, může se účastnit i nepřímo. Na webu akce si můžete vybrat libovolného jezdce, který se účastní a podpořit ho libovolnou částkou.

Oficiální Facebookové stránky, kde najdete i události pro jednotlivá města jsou: https://www.facebook.com/pg/Gentlemansride/events/

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz