fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Dámská textilní moto bunda LS2 Shadow

Dámská textilní moto bunda LS2 Shadow

 

Španělská značka LS2 už pár let nevyrábí jen přilby, ale také oblečení. A nutno říct, že hezké. Příkladem je třeba právě dámská bunda LS2 Shadow, která nabízí kompletní řešení pro vaše cesty a výlety.

 

 

 

 

 

Základní vlastnosti:

Díky zabudované nepromokavé membráně a odnímatelné termovložce je bunda vhodná do každého počasí, zahřeje za chladných dnů, ochrání v dešti – takže je použitelná v celé sezóně. Propracovaný střih a pružné strečové panely vzadu na rukávech zaručují, že bunda perfektně padne. Vysoká bezpečnost je zaručena díky prvotřídním materiálům, bezpečnostním švům v rizikových zónách, zesílení na rizikových místech a chráničům ramen a loktů s CE certifikací. Zadní kapsa je pro zvýšení bezpečnosti připravená pro vložení pěnového chrániče páteře, který se prodává samostatně.

Další důležité prvky?

Třeba inteligentní větrání LS2 Vent Smart System s dvojitým zapínáním, stahovací pásky na rukávech, nastavitelný límec, nastavitelný spodní lem, 2 postranní vnější kapsy se zapínáním na zip, 1 vnitřní kapsa, vnitřní nepromokavá kapsa na mobilní telefon, 1 náprsní kapsa a reflexní prvky pro lepší viditelnost ve tmě a za zhoršených světelných podmínek.

Velikosti: XS – 5XL

Cena: 5 299Kč

Více na: www.ls2.cz

Text: Motorbike

Foto: archiv LS2

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz