fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Aruba.it Racing – Ducati tým zpátky na trati v Jerezu první testy roku 2017

Otvírák sezóny v Austrálii už je téměř měsíc pryč a Aruba.it Racing – Ducati tým pokračoval v akci v Jerez de la Frontera (Španělsko) s Marco Melandrim a Chaz Daviesem na první testy roku 2017.

Oba jezdci se řídili podrobným programem, aby vyhodnotili v různých otáčkách motoru, elektroniku a podvozek, osahali si nové upgrady vyvinuté pro Panigale R, takže to bylo ve znamení porovnání a nastavování.

sbk-001-2017

Melandri a Davies stihli 124 a 131 kol, respektive, zajížděli téměř identické časy a oba ukazují, že jsou stabilní a zlepšení, pokud jde o časy jakož i o závodní tempo. Aruba.it Racing – Ducati tým bude pokračovat v akci 28-29 ledna ve městě Portimao (Portugalsko), před tím než se vydají na první závod sezény v Phillip Island (Austrálie).

Marco Melandri (Aruba.it Racing – Ducati # 33) 1: 40,313

„Byl to opravdu pozitivní test. Očekával jsem nějaké další obtíže po operaci menisku, ale ve skutečnosti jsem se cítil docela dobře. Tým odvádí skvělou práci a každý den se cítím pohodlněji na motorce. Stále se snažím trochu na čerstvých pneumatikách, také proto, že s chladným klimatem je to obtížnější je zahřát, ale míříme správným směrem. Rád bych udělat simulaci závodu, ale my budeme čekat, až na Portimao, protože jsem měl nějaké puchýře na rukou po tak dlouhé přestávce. Fyzicky se cítím dobře když jsem se vzpamatoval úplně a jsem si jistý, že budu fungovat na100 procent  ve Phillip Islandu. „

AP1_1965

Chaz Davies (Aruba.it Racing – Ducati # 7) 1: 40,324

„Celkově vzato, tento první test byl OK. Je to vždycky tak trochu únavné z fyzického hlediska, protože šlapeme na motocykl poprvé za dva měsíce, ale my jsme se postupně dostali do spádu věcí. Také Ducati přinesla spousta novinek a my odtikávali nejdůležitější položky na seznamu, ale stále je hodně práce a v Portimão budeme mít, co dělat. Postupně zrychleji, a to i když mixujeme věci dohromady z hlediska naší instalace. To je to, co testování je, prostřednictvím program se budu pomalu, ale jistě zlepšovat a tedy i zkoušet na nové výzvy. Pokud bych měl zítra závod, pravděpodobně bychom se měl držet více ve známém prostředí, ale my budeme soustředit na posouvá hranice ještě před cestou do Austrálie. „

AP1_1923

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz