fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Akrapovič „uvolňuje Bestii“ pro Ducati Scrambler

Poslední novinka, neustále se rozvíjející řady výfuků pro Ducati, má za úkol uvolnit bestii v ikonickém modelu italské značky – Scrambler.

Řada Ducati Scrambler je reinkarnací jedné z nejvýraznějších motorek této značky, která vzala to nejlepší ze své minulosti a upravila do dnešní podoby. To je také důvod, proč Akrapovič vytvořil výfuk s klasickým vzhledem, který dodá motorce ještě více retro nádech, přičemž zvýší výkon a vytvoří zvuk charakteristický pro Akrapovič.

966a6908e12e40bd955df55ffe3fecf6_HIRes
Nová Slip-On linie výfuků pro Ducati Scrambler je vytvořena z vysoko-stupňového titanu. Byl vyvinut tak, aby zvýšil výkon a dodal možnost projevu efektivnímu motoru. Speciálně navržený podle závodních výfuků z Grand Prix dodává motorce klasický a nekompromisně sportovnější vzhled také díky černé barvě.

Nový Slip-On výfuk poskytne impresivní nárůst výkonu ve všech otáčkách a to především od 6800 ot./ min. Využití materiálů ze závodního prostředí také zajišťuje úbytek váhy, který zlepší ovládání. Toto vše završuje hluboký a sportovní zvuk, který byl odladěn speciálně pro tuto motorku.

Tento nádherně tvarovaný výfuk s titanovými trubkami perfektně dotváří charakter motoru a vytváří ostřejší zvuk, který je ideální, abyste si motorku naplno užili. Dodává masivní nárůst výkonu přes celé spektrum otáček, zvyšuje točivý moment, snižuje hmotnost (je až o 60% lehčí) a přenáší tak Scrambler do úplně jiného levelu.

S odstranitelnými zvukovými tlumiči, které byly speciálně navrženy pro zadní tlumiče výfuku, má motorka dva různé charaktery, mezi kterými si může řidič vybírat. S tlumiči je motorka vhodná pro každodenní použití, bez nich pak zvuk zesílí a hodí se na speciální příležitosti.

c0bf2d259a884ee0a250bb2e8c1bc8d1_HIResVolitelné výfukové svody jsou dostupné pro oba typy výfuků, vytvořené tak, aby byl Slip-On kompletním systémem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního titanu a mají širší trubky, aby došlo k lepšímu proudění vzduchu a přvedly výkon do ještě vyšších úrovní a snížila se tak hmotnost oproti sériovým typům. Jako volitelný je také ručně vyráběný, karbonový tepelný štít, aby nahradil sériový a zlepšil tak celkový vzhled motorky.

Je navržen tak, aby seděl na všech modelech z rodiny Ducati Scrambler. Je dodáván s jednoduchým manuálem a k montáži nejsou potřeba další díly.

Ducati Scrambler je perfektním spojením tradice a trendů a navrací se k původní esenci motocyklismu. Navíc s výfukovým systémem od Akrapoviče, který je navržen tak, aby zlepšil výkon, točivý moment a který zároveň poskytuje typický řev Akrapoviče, bude Scrambler motorkou, za jejímž skvělým vzhledem a zvukem se mnoho lidí na ulici otočí.

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz