fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Akrapovič představuje nový výfuk pro BMW

Akrapovič představil nejnovější přírůstek do své neustále se rozvíjející řady výfukových systémů pro BMW – titanový Slip-On pro BMW S 1000 XR.

 
BMW S 1000 XR je motocykl, který výkonnostně odpovídá sportovním motorkám avšak použitelností motorkám adventure. Akrapovič navrhl nový výfukový tlumič , který perfektně zapadá do linií motorky. Jelikož tato motorka stojí na pomezí dvou kategorií, tak se Akrapovič snažil vytvořit výfuk, který zvýší výkon motoru a který dotvoří zážitek z motorky, která se cítí jako doma na jakékoliv silnici.

 
Výsledkem je nádherný a poutavý design. Vrchní díl je vytvořen z černého, vysoce kvalitního titanu, který je dále doplněn tepelně odolným karbonovým krytem. Výfuk, který je zakončený vygravírovaným logem Akrapovič, rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

Akrapovič
Výfuk pro BMW S 1000 XR podtrhuje její základní charakteristiky zvýšením výkonu, snížením hmotnosti, vylepšením reakce na přidání plynu a v neposlední řadě nezaměnitelným zvukem Akrapovič. Pro další zvýšení výkonu S 1000 XR je k dispozici výfukové potrubí, které přenese tuning výfuku ještě na vyšší úroveň. Vyrobeno z nejvybranějšího titanu či nerezové oceli nejvyšší kvality. Dohromady pak dokáží zvýšit výkon, zvýšit točivý moment ve všech otáčkách, snížit hmotnost a to až o 7kg a zlepšit ovladatelnost.

 
Dodávány s montážním manuálem jsou tyto doplňky velmi jednoduché na instalaci. Byly navrženy tak, aby jednoduše avšak významně zlepšily výkon.

 
Nové BMW S 1000 XR skloubilo různé motocyklové světy, aby vzniklo něco nového. Nyní tyto vlastnosti mohou být ještě vylepšeny výfukovým tlumičem a výfukovým potrubím Akrapovič. Takto upravená motorka pak vystoupí z davu díky vyššímu výkonu a nádhernému designu a především jedinečnému zvuku Akrapovič.

 

Text a foto: TZ

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz