fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

AKRAPOVIČ JDE ZA DOBRODRUŽSTVÍM S HONDOU AFRICA TWIN

Akrapovič vyrobil pro zcela novou Hondu Africa Twin výfukovou koncovku, která přinese jezdcům ještě více svobody na cestách za dobrodružstvím.

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (1)

Koncovka byla vytvořena tak, aby odolala všem úskalím a nástrahám do kterých se Africa Twin může dostat. Je vyrobena z vysoce odolné titanové slitiny tak, aby tvořila dokonalý doplněk ke stroji, jehož cílem je dobytí hor, pouště, skal, písčitých cest, ale i městské džungle. Jedinečně navržený tlumič se systémem double-flow je kombinací moderního hexagonálního tvaru a zaního víčka klasické koncepce.

 

Design nové koncovky Akrapovič byl inspirován prostředím dálkových rally, včetně těch, které byly pořádány v Africe. Kontinentu, který dal jméno kultovnímu stroji Honda. Nový produkt řady Slip-On je každým coulem výfuk, který byl vyvinut pro snášení těch nejtvrdších podmínek. Tělo tlumiče je vyrobeno z odolného titanu. Jeho objímka pak z robustního zesíleného karbonu. Koncovka má certifikaci EC/ECE a poskytuje navýšení výkonu napříč spektrem otáček. Je navržena tak, aby umožnila ještě plynulejší a kvalitnější jízdu.

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (2)

Zvukaři společnosti Akrapovič vytvořili hluboký, plný zvuk, který podtrhuje nejlepší vlastnosti dvouválce Honda s uspořádáním 270°. Nová  koncovka ještě více posílí pulzující projev motoru, kterým obohatí dojem z jízdy bez ohledu na to v jakém terénu se jezdec nachází. Výfuk se velmi snadno instaluje systémem plug-and-play bez nutnosti změny palivových map. Dodává se s kompletním instalačním manuálem.

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (3)

Nová titanová výfuková koncovka Akrapovič je navržena tak, aby čelila jakémukoliv dobrodružství které přijde jezdci do cesty. Je ideálním příslušenstvím, které dostane z Hondy CRF1000L Africa Twin to nejlepší.

 

Text a foto: TZ

Akrapovic_Slip-On_Line_Honda_Africa_Twin (4)

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz