fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

BŘEZNOVÁ DVOJITÁ DÁVKA SOUTĚŽÍ

Vyhraj helmu LS2 Rookie Fluo

b_ff352_Rookie_yelow_blk_1-490x490

Únor je již i se svou soutěží minulostí a tak se můžeme vrhnout na další kolo, jako na předzvěst nové sezóny. Hned na začátku můžete zkusit štěstí a třeba vyhrajete integrální helmu LS2 FF 352 Rookie Fluo. Má skořepinu vyrobenou z termoplastického HPRR kompozitu odolného vůči UV záření, laserem vyřezávanou výstelku, opticky korektní plexištít z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a přípravu pro Pinlock. Samozřejmostí u přileb LS2 je i plně vyjímatelný a pratelný interiér helmy, vyrobený z hypoalergeních materiálů. Zvýšení komfortu přispívá i nosní deflektor a systém větrání In&Out s uzavíratelnými ventilačními otvory vzadu i vpředu. K dodání jsou dvě barevné kombinace, ale hraje se o výrazný černo-žlutý design. Celou řadu novinkových i stávajících helem značky LS2 si koneckonců můžete prohlédnout a vyzkoušet na Motosalonu u stánku LS2. Co musíte udělat, abyste mohli tuhle krasavici vyhrát? Tentokrát se vás ptáme: Jaký jezdec Moto GP jezdí v sezóně 2017 v helmě LS2?

Pro nápovědu mrkněte na www.ls2.cz.

Své odpovědi posílejte na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz do 3. 4. 2017 pod předmětem „LS2 Fookie Fluo“ a nezapomeňte, že abychom vás zařadili do soutěže, musíte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu.

 

Soutěž o dámské tričko s límečkem Yamaha REVS Giggle

2016_YAM_ACC-APP_B17-AT209-W6-0S_STU_001

Tohle už je záležitost pro fajnšmekry, kteří mají svoji oblíbenou značku jasnou. Skvělá příležitost, jak potěšit svou přítelkyni nebo manželku a rozšířit tak její šatník o další značkový kousek z produkce značky Yamaha. Dámské tričko s límečkem REVS Giggle je, stejně jako celá kolekce REVS, inspirována historickými motocykly Yamaha. Grafika ve stylu Speedlock s sebou nese nádech nostalgie a krásný decentní detail ve formě nápisu „Revs Your Heart“ skvěle podtrhuje celkový dojem z trička, stejně tak i zapínání na knoflíčky vpředu. Zúžený střih lichotí ženské postavě a příjemné nošení zajišťuje materiál z kombinace bavlny a elastanu. Je vidět, že Yamaha má dobrý vkus nejen na design motorek. Tentokrát je vaším úkolem si tipnout „Kolik motocyklů a skútrů značky Yamaha se prodá v České republice od 1. 1. 2017 do 31. 3. 2017?“

Pro nápovědu se můžete mrknout na www.yamaha-motor.eu, ale konečný tip je na vás.

Své odpovědi posílejte na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz do 3. 4. 2017 pod předmětem „Yamaha – Revs Your Heart“ a nezapomeňte, že abychom vás zařadili do soutěže, musíte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu. Tak přesnou mušku!

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz