fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Říjen 2014

Testy, reportáže za závodů, akce, novinky atd. atd. –  ani říjnový Motorbike vás o nic z toho nepřipraví. Ba naopak, koncem léta toho bylo k vidění tolik, že nám časák div nepraskal ve švech. Ale vezmeme to od začátku. Co že narozeninové číslo nabízí?

motorbike-10-2014-b

Testy

Ducati se vytasila před časem s novým Monsterem – a my měli tu čest ho vzápětí po tom, co dorazil i do naší republiky, prohnat po českých silnicích. Samozřejmě ho pro sebe urval Pajinex, redakční „Mistr Ducatista“ a verdikt si můžete přečíst ve článku s názvem Tutto Piú, neboli Všeho víc.

motorbike-10-2014-c

Podobně tomu bylo i s dlouho očekávanou novinkou Harley – Davidson, Street 750. Sotva byla představena v rámci Prague Harley Days (o kterých naleznete v Motorbike č. 10 reportáž), už jsme ji měli v drápech a jako první časopis vyzkoušeli, jaký tenhle Harley opravdu je.

motorbike-10-2014-d

Ale nevynechali jsme ani svět cestovatelů, resp. svět cestovních endur. A protože jsme nechtěli troškařit, postavili jsme proti sobě hned čtyři: Ducati Multistradu 1200S, Hondu Crosstourer, Suzuki V – Strom 1000 a Triumph Tiger Explorer XC.  Vzali jsme je na asfalt, vzali jsme je mimo asfalt a výsledek byl poměrně překvapivý… více prozradíme v testech a samozřejmě ve srovnání.

motorbike-10-2014-e

motorbike-10-2014-f

motorbike-10-2014-g

motorbike-10-2014-h

A když už jsme byli mimo asfalt, prubli jsme rovnou ve slovenském Sverepci novinková endura KTM pro rok 2015 a zkusili, jak si mimo ulice měst povede radikální skútr SYM Crox.

motorbike-10-2014-i

motorbike-10-2014-j

V techmánii jsme se zamysleli nad interkomem, zvážili jeho klady i zápory a snažili se dobrat toho, zda jde o užitečnou věc, nebo zda je spíš na obtíž. V historickém okénku u nás najdete první část povídání o jednom z nejstarších závodů světa, který se ovšem jezdí dodnes – řeč je o North West 200.

motorbike-10-2014-k

Sport

A u závodů ještě zůstaneme. Misano, jak se zdá, znamenalo překvapivý obrat v MotoGP. Jak se to bude vyvíjet dál? Co nového v Moto 2 a Moto3? Je už všechno jasné? Můžeme vás ujistit, že ještě zdaleka ne… podrobnosti se dozvíte v autentických reportážích přímo z místa dění. Samozřejmě i s pravidelným komentářem Kuby Kornfeila a Káji Haniky. K tomu i exkluzivní interview s Esteve „Tito“ Rabatem, kterému jsme zřejmě v Brně nepřinesli smůlu, takže opět vyhrál…  Podrobný report pro vás máme i z WSBK a ICBS.

motorbike-10-2014-l

motorbike-10-2014-m

No a ještě je tu Roadracing, naše srdeční záležitost, takže reportáže i Irska, kde nás zastupovali při Ulster GP Michal „Indi“ Dokoupil a Veronika Hankocyová a nemohli jsme vynechat ani Dymokury – a dobře jsme udělali, byly to úžasné závody.

motorbike-10-2014-n

Ovšem nejen na asfaltu se závodí, takže je tu i trochu bláta – náš redaktor se byl podívat v Rumunksu na Regimentu 13, další dva se zajeli mrknout na srmý vrch Chýnov, další byl (teda byla) při závěrečném podniku KTM ECC Cup ve Vysokém nad Jizerou, nechyběli jsme ani v Milovicích při offroad Maratonu… prostě jsme všude tam, kde se něco děje. Logicky jsme si nenechali ujít ani aktuální dění na ploché dráze.

motorbike-10-2014-o

K tomu jako vždy aktuality, redakční testy, cestopis… jak jsme uvedli na začátku, tentokrát byl fakt problém nacpat do časáku alespoň to nejdůležitější. A my doufáme, že se vám naše práce bude líbit!

Plná, nijak neomezená verze Motorbike je samozřejmě i v elektronické formě na Publero.cz a Floowie.cz.   

Tištěné předplatné je možné objednat prostřednictvím e-mailu: predplatne@motorbike-czech.cz a neuteče vám už žádné vydání Motorbike.

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz