Motorky a všechno
co k nim patří!

Červencový Motorbike v prodeji!!!

Více informací o aktuálním vydání zde.

více

Yamaha zve na Motosalon do Brna!

Každoroční jarní start do jednostopé sezony se letos odehraje na brněnském výstavišti, které 8. – 11. 3. 2018 otevře své brány tradiční motocyklové výstavě Motosalon. Také letos bude Yamaha přitom a na svém stánku v hale F představí fanouškům kompletní modelovou paletu motocyklů a tři středoevropské premiéry: futuristický tříkolový stroj Yamaha Niken, přepracovaný prodejní šlágr MT-07 a letošní cestovatelskou novinku Tracer 900 GT. Chybět nebude ani závodní speciál MotoGP Valentina Rossiho.

 2018-MT-07-blue_2_l

Modří už vědí: motocyklová sezona tradičně začíná jarní výstavou Motosalon, a tady samozřejmě nemůže Yamaha chybět. Pro své fanoušky má připravených přes 30 biků včetně horkých novinek, které do Brna poputují přímo z centrály, aby si zde odbyly svoji středoevropskou premiéru. Těšit se tak můžeme na slavnostní odhalení tříkolového motocyklu NIKEN, který nezastírá svoji inspiraci v japonských manga komiksech a slibuje dosud nepoznané potěšení a jistotu i při projíždění hlubokých náklonů. Sportovně založení cestovatelé již netrpělivě očekávají nový Tracer 900 GT, který díky své přepracované ergonomii, ochraně posádky a systému zavazadel k polykání kilometrů vysloveně láká. A chybět samozřejmě nemůže ani hit loňských sezon, všestranná MT-07, která se pro letošek dočkala špičkového podvozku, vylepšené ergonomie a nabroušeného designu.

Letos se můžete na stánku Yamahy těšit také na doprovodný program a zajímavá setkání. V průběhu víkendu se tu budete moci potkat s jezdci sedlající čtyřkolky a motocykly Yamaha, kteří rádi odpoví na otázky novinářů či návštěvníků. A na koho se můžete těšit? Dakarskou amazonku Ollie Roučkovou přivítáme v sobou v 10.00 a hned po obědě se k ní přidají naši další špičkoví quadisté: Pepa „Machus“ Macháček a Zdeněk Tůma. Neděle bude patřit silnici, na našem stánku totiž ve 13.00 přivítáme Ondřeje Ježka a jeho R1, našeho jediného zástupce v seriálu WSBK.

 

Informace o výstavě: http://www.bvv.cz/motosalon

Text a foto: TZ

 

 

 

Produkce/ asistent

Kateřina Šafaříková
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz