Motorky a všechno
co k nim patří!

Březnové vydání Motorbike v prodeji!

Více informací o aktuálním vydání zde.

více

SOUTĚŽ o helmu LS2 a batoh Kriega

Soutěžíme o přilbu LS2 OF570 Verso

Minule jsme soutěž vynechali, takže abyste o nic nepřišli, tentokrát tu máme soutěže hned dvě. V té první můžete vyhrát moderní stylovou otevřenou přilbu s integrovanou sluneční clonou LS2 OF570 Verso. Tato přilba má osobitý avantgardní design, lehkou aerodynamickou KPA skořepinu, opticky korektní čiré plexi s úpravou proti poškrábání a UV ochranou, difuzor na spodním okraji plexi, hypoalergenní kompletně vyjímatelný a pratelný interiér, zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou, přípravu pro Bluetooth a může se pochlubit velmi nízkou hmotností – 1250g. Dobré, ne? Pokud chcete tuto přilbu v hodnotě 3 399,- Kč získat, stačí odpovědět na jednu jedinou triviální otázku – co znamená zkratka KPA? Pokud to nevíte jen tak z hlavy bez přípravy, máme pro vás nápovědu – mrkněte na stránky www.LS2.cz .

Své odpovědi posílejte na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz do 30. 5. 2017 pod předmětem LS2 VERSO a nezapomeňte, že abychom vás zařadili do soutěže, musíte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu. Výherce si může samozřejmě zvolit velikost přilby.

of570_Verso_white_01of570_Verso_white_02

 

Chcete super batoh? Tak vyhrajte Kriegu!

Batohů, jak máme sami vyzkoušeno, není nikdy dost, zvlášť když se jedná o takovou lahůdku, jako je Kriega Kru25 Backpack v ceně 3990,- Kč. Díky speciálnímu systému postroje Quadloc™, designovaného pro jezdce na motocyklu, vám tento batoh, vyrobený z materiálu 1000D Cordura, umožní neomezený pohyb paží a celodenní komfort při jízdě na motorce. Hmotnost batohu je přenesena do hrudi a těla a snižuje tím únavu ramen a zad. Přezky z lehkých slitin umožňují nastavit popruh kolem pasu během několika sekund. Jaké jsou další výhody? Boční kapsy pro rychlý přístup, velké reflexní panely na přední a zadní části, zvyšující úroveň bezpečnosti při noční jízdě, čtyři kompresní popruhy, které udrží břemeno na svém místě. Samozřejmostí jsou například i voděodolné zipy YKK. Rozměry batohu jsou 520 x 300 x 160mm, objem 25 litrů a hmotnost 1400 gramů.

kriega_kru25_7

Aby vám batoh začal říkat „pane“, je potřeba správně zodpovědět tři otázky:

  1. Kdo je výhradním dovozcem zavazadel Kriega do ČR?
  2. Jak dlouhou záruku poskytuje výrobce Kriega na všechny svoje produkty?
  3. Odkud pochází značka Kriega?

Znáte na všechny tři otázky správné odpovědi? Ne? Tak vám trochu napovíme – mohli byste je najít na www.bikerscrown.cz. A až je budete mít, pošlete nám je na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz do 30. 5. 2017 pod předmětem KRIEGA a jako obvykle nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit).

Přejeme hodně štěstí!

 

 

Produkce/ asistent

Kateřina Šafaříková
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz