Motorky a všechno
co k nim patří!

Ledno-únorový Motorbike již na stáncích!

Více informací o aktuálním vydání zde.

více

Hned 3 srpnové soutěže !

Soutěž o přilbu MBW Miku

Miku Divino 1Ani tentokrát nebudeme žádní troškaři a v srpnové soutěži tak můžete vyhrát integrální přilbu se sluneční clonou značky MBW. Jde o model Miku buď s grafikou Divino, nebo matnou černou – záleží jen na vás, jakou si vyberete. Napřed ale samozřejmě musíte soutěžit a správně odpovědět na naši otázku. Ještě než vám ji ale položíme, povíme si něco málo o eventuální výhře. Jde o integrální helmu pro sportovní účely, jejímž základním materiálem je vstřikovaný termoplast. Přilba má vnitřní výsuvnou protisluneční clonu, integrovaný spoiler, bradový a nosní deflektor, uzavíratelné větrání, pratelnou antiseptickou výstelku a vybrat si můžete – dle velikosti vaší hlavy – ze dvou skořepin. Hmotnost přilby je 1500g a samozřejmě splňuje homologaci ECE 22:05.

Tak, doufáme, že jsme vás patřičně navnadili a teď ona otázka: Kde značka MBW sídlí?

Správnou odpověď (se kterou by vám mohly pomoci webové stránky www.m-b-w.cz) nám pošlete do 29. 8. 2017 na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Miku a jako obvykle nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit). Nezapomeňte také uvést – pro případ, že byste vyhráli – velikost, v jaké byste si helmu přáli a její barevné provedení, tedy jestli černou, nebo s grafikou Divino. Hodně štěstí!

Bikerské hry_5Soutěž o lístky na Prague Harley Days

Jedna z největších akcí tohoto roku se nezadržitelně blíží, a protože víme, že děláme časák pro kulturní jedince, máme pro vás soutěž hned o 5×2 vstupenky. Pokud se tedy PHD chcete zúčastnit (termín je 1.-2.9. 2017), stačí opět odpovědět na níže uvedenou triviální otázku. Pokud chcete vědět, co vás na Prague Harley Days čeká, stačí se mrknout o pár stránek zpátky, kde je v aktualitách na tuto akci upoutávka.

Soutěžní otázka: O kolikátý ročník Prague Harley Days se letos jedná? Pokud nevíte, zkuste se mrknout na stránky www.pragueharleydays.cz a správnou odpověď nám pošlete opět do 29. 8. 2017 na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem PHD a jako obvykle nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit).

 

600x600-1ku1Soutěž o lístky na Memoriál Luboše Tomíčka
Nejen kulturou živ je člověk, je tu taky sport a tak budeme ještě soutěžit o 2×2 vstupenky na Memoriál Luboše Tomíčka (na hlavní tribunu, tedy ty nejlepší, co jsou k mání). Memoriál Luboše Tomíčka (letos se koná 2.10.2017 od 19:00), jehož je Motorbike mediálním partnerem, je druhým nejstarším plochodrážním závodem v České republice a jako každý rok i tento se na startu závodu představí hvězdy plochodrážního sportu. To zaručuje večer plný soubojů v methylalkoholovém opojení. Při závodě bude probíhat řada doprovodných programů, mezi kterými nebudou chybět hezká děvčata, spanilá jízdy motocyklů H&D, jízdy125cc, ukázka netradičního sportovního odvětví, závěrečný ohňostroj a jiné. Diváci budou mít jedinečnou možnost navštívit také depo závodních strojů. Stadion bude otevřen od 16:30 a akce je vhodná i pro rodiny s dětmi, přestože končí v pozdních večerních hodinách. Děti do 14 let mají vstup na závod zdarma – více informací na www.speedway-prague.cz.

Soutěžní otázka? Opět velmi jednoduchá: V jakém roce zahynul Luboš Tomíček, na jehož počest se Memoriál koná? Svou odpověď nám pošlete opět do 29. 8. 2017 na e-mail: asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Tomicek a nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (už víte jistě proč – protože jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit).

 

Držíme palce.

Produkce/ asistent

Kateřina Šafaříková
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz