fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Stratos Auto v Praze!

Královéhradecká společnost slavnostně otevřela 18. 10. nový, nejmodernější showroom BMW v Evropě. Byli jsme u toho, protože o majiteli a jednateli společnosti Martinovi Strakošovi je znám jeho kladný vztah k jedné stopě. Prostředí právě dokončované stavby i lidé kolem potvrdili pověst, která Stratos Auto provází už po léta působení ve východních Čechách.

S požehnáním importéra BMW do ČR tak vznikla již nějakou dobu žádaná zdravá konkurence pro Prahu a okolí. Stratos Auto je autorizovaným servisem BMW již od roku 2004, dealerem od roku 2007 a vstup na pražskou scénu komentuje Martin Strakoš slovy: „Díky dosavadním úspěchům založeným na podpoře a spokojenosti zákazníků máme nyní prostor pro vstup na nový trh. Chceme dále poskytovat špičkové a nadstandardní služby… Strategie naší firmy je založena na prvotřídních a profesionálních službách v oblasti prodeje a servisu. Individuální přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí.“

Že nejde jen o planá slova, to dokazuje dosavadní působení firmy, která byla například už dvakrát oceněna jako nejlepší servis BMW. Velký důraz přitom Martin Strakoš klade právě na ten servis, který je bolavým místem jiných společností. Nový stánek BMW na pražském Proseku už v závěru letošního roku splňuje standardy BMW pro rok 2013 a jeho vybudování zabralo všehovšudy jen rekordních šest měsíců.

motorky-003

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz