fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Nové modely Harley-Davidson pro rok 2014 dnes v centru Prahy!

Americká motocyklová legenda, společnost Harley-Davidson, představí v centru Prahy nové modely. Novinky pro rok 2014 budou k vidění v hudebním klubu Hard Rock Café ve středu, 11. září. Představení novinek zakončí párty s vystoupením hudební skupiny Arakain.

Nové Harley-Davidson modely budou vystaveny v centru hlavního města od pravého poledne. „Všichni příchozí mají možnost nechat se vyfotografovat na motocyklu Harley-Davidson profesionálními fotografy,“ uvádí Michal Fric, marketingový manažer H-D a dodává, že se jedná o jedinečnou příležitost vidět nové motocykly exkluzivně na vlastní kůži a přesvědčit se, že mají opravdu co nabídnout.
Od 19. hodin pak v klubu Hard Rock Café proběhne představení nového ambasadora značky Harley-Davidson pro Českou republiku. Následovat bude koncert české rockové kapely Arakain. Návštěvníci se mohou těšit na další hvězdy rockové hudby, která je s kulturou Harley-Davidson neodmyslitelně spjata, stejně jako na atmosféru nabitou bezstarostností a svobodou.

Celá akce je pořádána pro širokou veřejnost s volným vstupem, s ohledem na kapacitu klubu.

Harley-Davidson představí řadu motocyklů pro rok 2014, která zahrnuje 7 touringových motocyklů, model Trike a modely Custom Vehicle Operations (CVO ™). Všechny modely jsou připravené v rámci projektu RUSHMORE, tj. společného úsilí společnosti Harley-Davidson a jejich zákazníků, kteří se spojili, aby vylepšili zážitek z dlouhých tras. Vyvrcholením intenzivního vývojového programu, který trval čtyři roky, je zavedení špičkové technologie a vylepšení designu, které naprosto předčilo očekávání jezdců. Nově bude na vybraných modelech k dispozici informačně-zábavný systém-Boom! Box s Bluetooth® , GPS navigací, Daymaker™ LED světlomety, nová kapotáž s větracím otvorem splitstream a dvojitě chlazený, vysoce výkonný motor Twin-Cooled™ High Output Twin Cam 103™.

Další novinkou pro rok 2014 je tovární custom – model CVO Softail® Deluxe vyráběný v limitovaném počtu či přestavěný model Dyna® Fat Bob®. Všechny modely Sportster (mimo model Iron 883™) jsou navíc nově vybaveny ABS již v základní výbavě. S těmito a dalšími vylepšeními Harley-Davidson posiluje svou pozici nejlepšího amerického výrobce motocyklů.

Fotogalerie

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz