fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Zchlaďte se s vestou BMW COOL DOWN!

BMW_Cool_Down_vestaVesta BMW COOL DOWN

Každý z nás ví, jak je nepříjemné jezdit nejen v zimě, ale i v horku. Proti chladu je toho v nabídce dost a dost, ovšem s horkem si dovede poradit málokdo. Ovšem značka BMW řešení má, je jim chladivá vesta Cool Down. Tato vesta, opatřená systémem HyperKewl dokáže jezdce ochladit o 6 až 12 °C oproti okolní teplotě. Vesta se díky tomu skvěle hodí na delší trasy v horkém slunečném počasí.

Vesta dokáže pojmout vlhkost, udržet ji po dobu až osmi hodin a postupným odpařováním ochlazovat jezdce teplotou právě až o oněch 12 °C nižší, než je okolní teplota vzduchu.

Vnější část vesty je vyrobena z nylonových a polyesterových funkčních vláken, boční části zase z lehké síťoviny s vysokým podílem strečového materiálu. Vesta je díky složení materiálů velmi vzdušná a chladicího efektu dosáhne namočením do vody, kterou vstřebá. Přebytečnou vodu stačí jen vymačkat a vesta je připravena k použití. Výhodou je, že veškeré ostatní oblečení jezdce zůstává po celou dobu ochlazování suché, navíc vesta pod svrchním oblečením skvěle padne na tělo a nijak netlačí.

Chladicí vestu ocení především ti motocyklisté, kteří během léta plánují delší cesty. Ať už napříč Českem, anebo třeba i do zahraničí, typicky do států jižní Evropy, kde teplotní podmínky kladou na jezdce a jeho vybavení ještě vyšší nároky.

cena: 2610 Kč

www.bmw-motorrad.cz

Foto: BMW

Text: Redakce

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz