fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěžíme o integrální helmu Nexx SX.100 ORION

Ani v letošním roce nebudete o populární soutěže ochuzeni a protože nejsme žádní troškaři, hned v té první máte možnost vyhrát luxusní přilbu Nexx SX.100 ORION. Tahle helma, s aerodynamickou skořepinou z lehkého termoplastu, se mimo jiné vyznačuje širokou vrchní ventilací a extrémně efektivním systémem bradové ventilace, který umožňuje proniknutí ochlazeného vzduchu dovnitř helmy. Dvojitá EPS vrstva má inovativní vzduchovou komoru mezi dvěma vrstvami. To zajišťuje vysokou ventilaci helmy díky optimální výměně horkého a vlhkého vzduchu za chladný a čerstvý. Komory v EPS vrstvě zajišťují, že čerstvý vzduch je rozveden efektivně podél hlavy, čímž zároveň vytlačuje teplý vzduch zadními vzduchovými ventilacemi pryč díky podtlakovému odsávání. Dalšími charakteristickými znaky Nexx SX.100 ORION jsou například lexan plexi s úpravou proti poškrábání, s X-Swift systémem rychlého odepínání a přípravou pro Pinlock, ultra široká sluneční clona s 80% zatmavením, měkká vyjímatelná a pratelná výstelka z antialergenní látky, pohlcující pot a s 3D formovanými vycpávkami, protihlukové lícnice, vyjímatelný límec, bradový deflektor, odnímatelný nosní deflektor, zapínání na mikrometrickou přezku a příprava pro X-Com komunikační systém. Homologace ECE/22-05 je samozřejmostí.

Soutěž NEXX_SX100_ORION

 

Abyste tenhle krásný kousek v hodnotě 5990,- Kč mohli získat, stačí odpovědět na 2 soutěžní otázky:

 

  1. Kdo je výhradním dovozcem přileb Nexx do ČR?
  1. Odkud pochází výrobce luxusních motocyklových helem Nexx?

Nápovědu tentokrát dávat nebudeme, protože to bychom mohli rovnou odpovědět za vás…holt se budete muset trochu snažit J . Ale strejda Google vám určitě pomůže najít tu správnou společnost.

 

Odpověď nám pošlete do 26. 2. 2018 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Nexx a jako vždy nezapomeňte připojit i své kontaktní údaje včetně telefonu (jinak vás nebudeme moci do soutěže zařadit). Přejeme hodně štěstí!

 

 

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz