fbpx

Motorky a všechno
co k nim patří!

Objednej si domů jednotlivé vydání Motorbike!

Více informací o aktuálním čísle zde.

 

více

Soutěž s MBW o pánskou třívrstvou textilní motobundu Lucas – Motorbike 1+2/2021 – uzavřeno

Soutěž s MBW o pánskou třívrstvou textilní motobundu Lucas – uzavřeno!

 

Nový rok začneme pěkně zostra, soutěžíme totiž o pánskou třívrstvou textilní motobundu Lucas z řady Lime, kterou nám pro vás dodal český výrobce, značka MBW (děkujeme moc).

 

 

 

 

Tato univerzální bunda se může pochlubit propracovanou konstrukcí: hlavní materiál, textilie POLY TECH, je mimořádně odolná a pevná, navíc extrémně lehká. Bunda má dále vyjímatelnou Dry-Tek membránu s vodě a větruodolnou funkcí, vyjímatelnou termovložka Thermolite (lze ji tedy používat s membránou, nebo s termovložkou, nebo s oběma vložkami). Důmyslný ventilační  Air-flow systém s oboustranně rozepínatelnými rukávy po celé délce zajistí komfort za každého počasí a dbalo se u ní i na bezpečnost: jsou zde CE certifikované vyjímatelné chrániče ramenou a loktů, vyjímatelný poretenový chránič páteře i kapsa na CE chránič páteře. Co dál? Tak třeba antiseptická polyamidová vložka, pásky na suchý zip na stáhnutí pasu a rukávů, dvojité zapínání u krku, vnitřní kapsa a kapsa na mobil, voděodolné YKK zipy i vnitřní krátký zip, umožňující připnutí kalhot.

 

Abyste mohli bundu vyhrát, je samozřejmě nutné pro to něco udělat, tedy zodpovědět soutěžní otázku „Kolik barevných variant bundy Lucas aktuálně firma MBW nabízí?“. Asi to z hlavy vědět nebudete, to nevíme ani my, ale zkuste se podívat na www.mbw.cz, řekli bychom, že tam odpověď naleznete…no a pak už stačí mít nejvíc štěstí ze všech soutěžících.

Správnou odpověď nám pošlete do 24.2.2021 na adresu asistent@motorbike-czech.cz pod předmětem Lucas a nezapomeňte uvést své kontaktní údaje, včetně telefonu – bez nich to bohužel nejde. Hodně štěstí při pátrání!

Text a foto: redakce Motorbike

Edit:

Pánská třívrstvá textilní motobunda Lucas – kdopak ji vyhrál?

Lednoúnorový Motorbike vám přinesl soutěž o pánskou třívrstvou textilní motobundu Lucas z řady Lime (vyrábí ji český výrobce, značka MBW, kterému ještě jednou děkujeme).

Jako obvykle bylo nutné pro to, abyste se mohli v téhle bundě vozit právě vy, něco udělat. Nešlo o nic složitého, jen o správnou odpověď na naší soutěžní otázku ve znění:

„Kolik barevných variant bundy Lucas aktuálně firma MBW nabízí?“. No a pak už zbývalo mít jen štěstí, aby jste vyhráli právě a jen vy. Kdo odpověděl, že barevné varianty jsou aktuálně tři, měl našlápnuto k výhře (jen doplníme, že ty varianty jsou yellow, blue a red). Ovšem bunda byla v soutěži jen jedna, takže ji vyhrál ten, kdo měl ještě ke té správné odpovědi právě onu největší porci štěstí.

A tou šťastnou se v tomto případě stává Jana Metlíková z Dubu na Moravě, které tímto gratulujeme a přejeme mnoho ujetých kilometrů bez nehod v nové bundě!

Produkce/ asistent

Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz

Obchod / marketing/ inzerce

Jana Kolací
Tel.: +420 724 986 502
jana@motorbike-czech.cz

Sídlo společnosti, fakturační adresa:

X Ray Media, s.r.o.
Vrbova 1427/19
Praha 4
147 00
Tel.: +420 608 774 475
asistent@motorbike-czech.cz